Antre, Koridor, Giriş Dekorasyon Modelleri

Author

Categories

Share

Koridorlar evin ilk görünen kısmıdır. Bu nedenle çok iyi tasarlanmış olmalı ve her zaman derli toplu şekilde görünmesi gerekir. Bunu sağlamak içine koridor dekorasyon modeli olarak doğru seçimler yapmak gerekir. Fazla kalabalık olmadan, daha sade, ama şık detaylar verilerek evinizin geneli hakkında ipuçları verecek tarzda olmalıdır.

Antre, koridor, giriş dekorasyonu olarak öncelikle gerekli mobilyalara yer vermek gerekir. Bunun içinde öncelikle gelen misafirlerinizi dış kıyafetini asacağınız dolap ya da askılık, ayakkabılık olması gerekir. Bunların dışında kullanacağınız her eşya ya da aksesuar size kalmış. Yalnız kesinlikle çok fazla aksesuar ile girişinizi doldurmayınız. Hem fazla göz yoracak hem de karışık bir görüntüye neden olacaktır.

Antre koridor, giriş dekorasyonu yaparken, duvar kağıtlarından faydalanabilirsiniz. Eğer ki renk katmak istiyor ya da vurgulu bir duvar kağıdı tercihi yapmak için ise seçeceğiniz bir model ile duvarlarınızı renklendirebilirsiniz.

Bunun dışında şık bir vazo, çiçek, tablo ya da aynadan da faydalanabilirsiniz. Tüm bu detayları doğu kullanmak içinse size fikir verecek antre, koridor, giriş dekorasyonları için modeller hazırladık.

Author

Share