Antalya’da Romantik Akşam Yemeği Mekanları | Hanımların Dünyası

loading...

Antalya’da Romantik Akşam Yemeği Mekanları

Antalya’da Romantik Akşam Yemeği Mekanları

Keyifli bir tatilin olmazsa olmazlarından biri güzel bir restaurantta keyifle yemek yemektir. Kimileri için bu keyif küçük bir sokak restoranında kimileri için deniz manzaralı bir restaurantta gerçekleşir. Akdeniz’de hem sokak restoranlarını hem de deniz manzaralı romantik atmosferli restaurantları tercih etmem mümkün. Et ve deniz ürünleri ile şarap, rakı veya şampanya eşliğinde romantik bir akşam geçirmek isteyenler için oldukça şık mekanlar bulunmaktadır. Bu mekanların bazılarında canlı müzik de yapılmaktadır. Antalya’da romantik akşam yemeği mekanlarını şöyle sıralayabiliriz;


Stella's Manzara1- Stella’s Manzara. Adres; Eski Lara Yolu Antalya. Brunch, öğle yemeği, akşam yemeği ve tatlıları ile eşsiz bir manzarada romantik bir yemek keyfinin vazgeçilmez adresidir.


Alara Restaurant2- Alara Restaurant. Adres; Konyaaltı cd. Atatürk Parkı İçi Antalya. Deniz mahsulleri deyince akla gelen ilk yerlerden biri olması ve Akdeniz’in tüm güzelliğine sahip manzarası ile güzel bir akşam yemeğinin en iyi adreslerinden biridir.


Lara Balıkevi3- Lara Balıkevi. Adres; Konyaaltı Antalya. Yalnızca akşam yemeği servisine açık olan bu mekan hem güzel bir manzaraya hem de sakin bir atmosfere sahip.


Castle Cafe & Bistro4- Castle Cafe & Bistro. Adres; Kılınçaslan mh. Kaleiçi Antalya. Günün her saati hizmete açık olan mekan manzarası, yemekleri ve içecekleri ile tercih edilen yerler arasında bulunuyor.


Agatha Lodge & More5- Agatha Lodge & More. Adres; Müze Sokak Antalya. Restoran, otel ve şarap barı olan bu mekan sıcak atmosferi ile oldukça ilgi çekiyor. Deniz manzaralı olmamasına rağmen dizaynı ve lezzetleri ile sıkça tercih edilen mekanlar arasında yer alıyor.


loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb