Alyans Nasıl Seçilir? | Hanımların Dünyası

loading...

Alyans Nasıl Seçilir?

Alyans Nasıl Seçilir?

Evliliği simgeleyen aksesuarlardan biri olan alyans seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Çünkü alınan alyanslar ömür boyu parmağınızda olacağı için doğru modeller seçmek önemlidir. Daha sonra değiştiririm düşünceniz yoksa ve ilk alınan alyansınız sizin için önemli ise o zaman alyans nasıl seçilir, bu konuya dikkat etmeniz gerekir.

Alyans Nasil Secilir (5)

1) Alyans seçimi yaparken öncelikle model önemlidir. Model seçerken de uzun süre rahat kullanabileceğiniz modeller olmasına dikkat ediniz. Taşlı, ağır ya da takılan kısımları olan yüzüklerden uzak durunuz.

2) Alyansınız parmağınıza göre olmalı hatta çok az bol olursa daha uygun olacaktır. Çünkü genelde evlendikten sonra az da olsa kilo alırsanız alyansınız parmağınızı sıkabilir ve böyle çıkarmak zorunda kalabilirsiniz. Ölçüyü alırken parmağınızı sıkmamalıdır.

3) Modern alyans almak istiyorsanız da bu durum için biraz zaman ayırmak gerekir. Çünkü her kuyumcuda farklı birçok alyans modeli bulunmaktadır. Bundan dolayı çok kuyumcu gezip modellere bakmanızı öneririz. Eğer ki zor seçim yapıyorsanız mutlaka bol model görüp, beğendiğiniz 4-5 model ayırıp en son kararı olanlar arasında yapınız.

4) Alışveriş öncesi mutlaka internette modellere bakınız. Son çıkan alyans modellerini araştırıp, markaların koleksiyonlarına bakınız. Bizlerde bu konuda sizler güzel bir katalog hazırlardık. Modeller hepsi modern alyanslar olup, seçimi size bırakıyoruz.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb