Alvina 2015 Tesettür Elbise Koleksiyonu | Hanımların Dünyası

loading...

Alvina 2015 Tesettür Elbise Koleksiyonu

Alvina 2015 Tesettür Elbise Koleksiyonu

Alvina markası kapalı bayanlarımıza hazırladığı 2015 sonbahar kış koleksiyonun en nadide tasarımları ile kapalı bayanlarımızın tercih ettiği marka arasında girecek. Çok modern bir koleksiyon hazırlamış olan Alvina markası her yıl bir önceki yıldan daha şık kapalı giyimler sunduğunu söylemeden geçemeyceğiz. Kendini çok iyi yenileyen markanın tasarımları gerçekten kapalı bayanlarımızın beğeneceği en güzel elbiseleri, etekleri, bluzları ve daha birçok modeli görmekteyiz.

Alvina Sonbahar Kış Koleksiyonu Elbise Modelleri

Alvina markasının yeni sezon tesettür elbise modellerine baktığımızda mevsime uygun kumaş seçimlerinden tutunda renk olarak, tasarım olarak bu mevsime uygun olarak  tasarlanmış. Özellikle hem günlük tesettür elbiselerin, hem de özel gecelere göre hazırlanmış elbiselerin kalitesini anlamak zor olmuyor. Elbiselerden dikkat çeken detaylar kemerler, fiyonklar, kapşonlar ve ayrı gibi görünsede birleşik olan elbiselerdir. Hepsi farklı bayanlarımızın tarzına hitap etmektedir.

Alvina sonbahar kış koleksiyonunda yer alan elbiseler de bayanlarımızın kolay şekilde alabilmesi için indirimli fiyatlarla sunulmuştur. Özellikle yeni sezon elbiselerin pahalı olduğunu düşünülür. Oysa Alvina markası tam tersine uygun fiyatlarla yeni koleksiyonunu alıcıları ile buluşturuyor. En düşük tesettür elbise modeli ise 139 TL’den başlamaktadır.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb