Altın İğne ile Pürüzsüz Bir Cilt | Hanımların Dünyası

loading...

Altın İğne ile Pürüzsüz Bir Cilt

Altın İğne ile Pürüzsüz Bir Cilt

Ameliyatsız Yüz Estetiğinde Son Nokta: INTRACELL (Altın İğne)

İntracell uygulaması ameliyatsız yüz estetiği ve yüz gençleştirme uygulamaları içerisinde çığır açacak bir yöntem. yöntem kabaca bir aparatın ucuna yerleştirilmiş ve uzunlukları değiştirilebilen altın iğnelerin yüze uygulaması sırasında bu uçlardan deri altına radyofrekans uygulamasından oluşmaktadır. işlemin diğer radyofrekans uygulamalarından en önemli farkı, derinin farklı katmanlarına girip, her tabaka ve derinlikte radyofrekans uygulamasını, deri ve deri altı yağ dokusuna hiç zarar vermeden uygulayabilmesidir.

Yöntem kimlere uygulanır?

İntracell ‘altın iğne’ yöntemi, yüz ve boyun bölgesindeki yaşlanma nedeniyle oluşan sarkma, lekelenme, kırışıklık, sivilce izleri gibi problemlerden yakınan ancak herhangibir cerrahi müdahale istemeyen sağlıklı her bireye uygulanabilimektedir.

Uygulama nasıl yapılır ?

İntracell uygulaması ofis ve muayenehane koşullarında rahatlıkla yapılmaktadır. işlem öncesi, yüz ve boyuna anestetik kremler uygulanır ve ardından hastanın ağrı hissetmemesi için sinir blokları yapılır. Böylece hasta konforu en üst düzeyde sağlanmış olur ve ağrı hissetmeden yada minimal ağrı ile yüz gençleştirme işlemi tamamlanmış olur.

İşlem ne kadar sürmektedir ve sonrasında herhangibir kısıtlama var mıdır?

Tüm yüz ve boyun uygulaması yaklaşık 45 dakika kadar sürer. işlemden sonra yüze soğuk uygulama ile anti bakteriyel pomad uygulaması yapılır. İşlem sonrası yüzde hafif kızarma, küçük morluklar ve bir miktar şişme olabilir. İlk 2 gün içerisinde bu sıkıntılar büyük oranda normale döner engeç 1 hafta içerisinde ise kişi normal iş ve sosyal hayatına dönebilmektedir.

İntracell in en önemli avantajı nedir?

Altın iğne uygulamasının en büyük avantajı, anestezi ve hastanede kalmak gibi ameliyatlı yüz estetiği uygulamalarına gerek kalmadan, hiç iz bırakmadan, yüz germe işlemine göre daha ılımlı ve naturel sonuçlar sağlaması ve maliyetininde bu ameliyatlara oranla neredeyse yarı yarıya olmasıdır.

Altın iğne uygulaması ile birlikte, botoks, dolgu, mezoterapi gibi uygulamalar yapılabilirmi?

Anti aging ve ameliyatsız yüz estetiği uygulamalarının tamamı intracell ile birlikte kulanılabilir.

 

Altın iğne boyun sarkma ve kırışıklıklarındada kullanılabilirmi?

Intracell boyun ve dekolte bölgesindeki sarkma, kırışıklık ve lekelenmelerin tedavisinde başarıyla kullanılmaktadır.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb