Almanya Stuttgart Sultan Saray Restaurant

Author

Categories

Share

Yılbaşını veya doğum gününüzü kutlamak için eğlenceli bir mekan mı arıyorsunuz? O zaman bu yazıda sizlere bahsedeceğimiz mekan tam sizlere göre bir mekandır. Eğer Stuttgart veya çevresinde oturuyorsanız sizleri Sultan Saray restoranına gitmenizi 0nerebiliriz. Mükemmel ambiyansı ile birlikte herkesin beğenisini kazanan bu restoranı herkesin ziyaret etmesini öneriyoruz. Kendinizi evinizde hissetmek istiyorsanız bu restoran sizin için isabetli bir tercih olacaktır.

Stuttgart Gidilecek Restoran: Sultan Saray
Stuttgart Gidilecek Restoran: Sultan Saray

Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini Stuttgart’ta Sultan Saray‘da tadabılırsınız. Stuttgart genelinde tam 3 farklı mekan ile hizmet veren Sultan Saray’ın bir mekanı Taverna şeklinde hizmet vermektedir. 2001 yılından beri Stuttgart’ta çeşitli mekanları ile birlikte hizmet veren Sultan Saray sizlere geniş bir menü sunmaktadır.

Sultan Saray restoranının iç dekorasyonu tamamen sizleri Türkiye’de hissettirecek şekilde yapılmıştır. Diğer mekanlara göre cazip fiyatları ile dikkat çeken Sultan Saray bu nedenlede fazlaca tercih sebebidir. Sultan Saray hakkında daha fazla bilgiye sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Telefon Numaralari:

Filderstraße: 0711 / 3 41 77 03

Rotebühlstraße: 0711 / 67 41 73 21

Rotebühlplatz: 0711 / 62 03 15 40

Daha fazla bilgi www.sultan-saray.de adresinde

Author

Share