Münster'da Bulunan Meşhur Noelpazarı | Hanımların Dünyası

loading...

Almanya Münster’da ki Meşhur Noel Pazarı

Almanya Münster’da ki Meşhur Noel Pazarı

Almanya başta olmak üzere çeşitli ülkelerde noel bayramının kutlanmasına artık çok kısa bir süre kaldı. Başta Almanya’da meşhur olan noelpazarları hakkında siz değerli ziyaretçilerimize bilgiler vermek istiyoruz. Dünya’nın her tarafından Münster’da bulunan bu noelpazarlarına ziyaretçiler gelmektedir. Muazzam bir ambiyans arasında sizde Münster’da noel alışverinizi yapabilirsiniz.

Münster'da Bulunan Meşhur Noelpazarı

Münster’da Bulunan Meşhur Noelpazarı

Yaklaşık 300’den fazla tezgah ile hizmet verilen Münster’da sizde zevkli bir alışveriş yapabilirsiniz. Münster’in toplam 5 farklı yerinde alışveriş yapabilirsiniz. En önemli pazarlar Kiepenkerl ve Uberwasserkırche’nin bulunduğu noktalardadır. Bu hafta sonuna kadar ziyaret edebileceğiniz bu noelpazarı sabah 11 ve akşam 21 arasında açık olacaktır. Pazar’da gezmek tamamen ücretsizdir. Sizler sadece aldığınız ürünler için belirlenen ücretleri ödemelisiniz.

Dünya’nın dört bir tarafından insanların akın ettiği Münster şehrinde bu noel pazarı yüzünden çeşitli park sorunları meydana gelmektedir. Bu park sorunları için özel alabileceğiniz bir park kartını belediye hizmet olarak sunuyor. Münster şehrine kredi kartınız ile birlikte gelmenizi sizlere öneriyoruz. Son olarak dikkat etmeniz gerek konu ayakkabı seçimi olacaktır. Uzun ve zevkli bir gün olacağı için sizlere rahat ayakkabı seçimi yapmayı öneriyoruz.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb