Almanya Frankfurt’ta Türk Restoranı Sümela

Author

Categories

Share

Türklerin nüfus olarak çok olduğu bir başka bölge Frankfurt‘tur. Almanya’nın en büyük 5 şehri arasında yerini alan Frankfurt bildiğiniz gibi Hessen’e bağlı olan bir şehirdir. Bizde bu yazımızda Frankfurt’ta bulunan bir Türk restoranı hakkında daha detaylı bilgi vermek istiyoruz siz değerli ziyaretçilerimize.

Frankfurt'ta Türk Restoranı Sümela
Frankfurt’ta Türk Restoranı Sümela

Aileniz veya arkadaşlarınızile birlikte rahatlıkla gidebileceğiniz bir mekan Sümela restoranıdır. Bu restoran Türk kültürüne göre dekore edilmiş kaliteli bir mekandır. Frankfurt’un 2 farklı yerine şubesi bulunan Sumela restoranın aynı zamanda Catering hizmetide mevcuttur. Canlı müzik ile diğer mekanlara göre bir adım önde olan Sümela restoran Karadeniz’e ait ezgileri ile dikkat çekmektedir.

Zengin Türk mutfağı ile birlikte sizlere kaliteli hizmeti amaçlayan Sumela restoran geniş yemek seçenekleri ile müşterilerini mutlu etmeyi biliyor. Bu güzel Türk restoranı hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak isteyenler Sümela restoranın web sayfasını ziyaret edebilir. Sümela restoran hakkında daha fazla bilgiye sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Adres:
Wasgaustraße 18
65929 Frankfurt-Unterliederbach
Telefon: 0 69 – 30 08 87 75
Telefax: 0 69 – 36 70 12 71
eMail: suemela1@suemela.de

Author

Share