Ali Taran ve Ayşe Özyılmazel Tek celsede boşandılar | Hanımların Dünyası

loading...

Ali Taran ve Ayşe Özyılmazel Tek celsede boşandılar

Ali Taran ve Ayşe Özyılmazel Tek celsede boşandılar

Sürpriz bir kararla evlenen ve ‘Bebek krizi’ yaşadıkları haberleriyle gündeme gelen Ayşe Özyılmazel ile Ali Taran boşandı.

GEÇTİĞİMİZ yılın temmuz ayında sürpriz şekilde nikâh masasına oturan ve günlerce manşetlerden inmeyen gazeteci Ayşe Özyılmazel ile reklamcı Ali Taran’ın olay evliliği bitti. Çift, tek celsede boşandı.

Avukatı aracılığıyla Bakırköy 2. Aile Ceza Mahkemesi’ne başvuran  Özyılmazel, dilekçesinde ortak hayatın her iki taraf için de çekilmez hale geldiğini belirtti. Özyılmazel, Ali Taran’dan herhangi bir talepte bulunmadı.

KALBİMLE BAŞLADIM AKILLA BİTİRDİM

Üç haftadır ayrı yaşayan çiftin dostları ve aileleri boşanmamaları için büyük çaba harcadı. Ayşe Özyılmazel, “Bu konuyla ilgili tek söyleyeceğim şu: Kalbimle çıktığım yolun sonuna aklımla geldim. Bu kararın her ikimiz için de hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

HİÇBİR ŞEY İSTEMİYORUM

Ayşe Özyılmazel’in avukatı Hasan Demirel, altı maddelik boşanma dilekçesinde şunları yazmıştı;

– Müvekkil Ayşe Özyılmazel Taran ile Ali Taran, 01.07.2011 tarihinde evlenmişlerdir. Bu evlilikten müşterek çocukları bulunmamaktadır.

– Taraflar evliliklerinin başında bir süre iyi geçindikten sonra zamanla anlaşamamaya başlamış, aralarında tartışmalar çıkmış, tartışmalar giderek artmış ve şiddetli geçimsizliğe dönüşmüştür.

– Müvekkilim ve davalı eşi son zamanlarda her konuda tam uyumsuzluk içindelerdir. Tamamen birbirlerinden kopmuşlardır.

– Tarafların ailesi ve yakın dostları boşanmamaları için büyük çaba sarf etmişler, ancak olumlu sonuç alamamışlardır.

– Bu şartlarda evlilik birliği temelden sarsılmış ve ortak hayat her iki taraf için de çekilmez bir hale gelmiştir. Fiilen biten evliliğin hukuken de sonuçlandırılması için bu dava açılmıştır.

– Müvekkilin davalı taraftan herhangi bir maddi tazminat, manevi tazminat, yoksulluk nafakası, tedbir nafakası, ev eşyası vesaire talebi bulunmamaktadır.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb