Alessandra Ambrosio

Author

Categories

Share

Alessandra Ambrosio

 

Sizlere Alessandra Ambrosio kimdir ve hayatı ile ilgili her bilgiyi paylaşacağız. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Alessandra Ambrosio on bir nisan bin dokuz yüz seksen bir yılında Brezilya ülkesinde dünyaya gelmiştir. Alessandra da bir top modeldir. Bunu sakın unutmayınız. Bu top model daha çok Next ve Scret markalarının tanıtımı yani modelliğini yapmıştır. Bu sayede Alessandra çok büyük ün kazanmıştır. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Alessandra Ambrosio her aralık ayı içerisinde iç çamaşır defilelerini tanıtmak için podyuma çıkmaktadır. Alessandra Polonya soyundan gelmektedir. Ailesi de Polonyadan gelmektedir. Alessandranın bir de kız kardeşi vardır. Alessandra on bir yaşındayken estetik ameliyatı oldu ve kulaklarını yapıştırmıştır. Böylece Alessandra top modelliğe çok genç yaşta tanımıştır.

Bin dokuz yüz doksan altı Alessandra güzellik yarışmasına katıldı. O yıllarda güzellik yarışmasını Elite model ajansı düzenlemiştir. Bu yarışmada Alessandra dereceye girememişti. Ama modellik ajansında kontrat imzalamıştı. Alessandra Elte dergisınde kapak pozu vermiştir. Bununla birlikte Alessandranın ünlü olması yavaş, yavaş artmıştır. Alessandra iki bin yılında guess adlı bir markada sonbahar koleksiyonunu tanıtmıştır. Ardından da Revlan adlı bir marka ile çalışmaya başlamıştır. Bu marka sayesinde kariyerinde en önemli bir yere gelmiştir. Ünlü model Alessandra aynı zaman da Pirelli takviminde de bulunmuştur. Alessandra diğer ülkelerde de defilelerde de defilelerde çıkması için bekleniliyordu. Yani diğer ülkelerde de defilelerde olması bekleniliyor.

İki bin yılından itibaren de bir çok markalarda da bulunmuştu. İki bin dört yılında Alessandra Pink adında bir markada baş modellik yapmıştır. Alessandra iş gereğince hep New York ülkesinde yaşadı ve hala da yaşıyor. Alessandra tutkuları ise şunlardır. Alessandra tasarımlarını Dolce grabbara ile b yapmaktadır. Alessandra ayrıca göbek deliğinde piersing de vardır. En sevdiği mutfaklarda Japonya ve Polanyadır. Alessandranın en sevdiği dizi de 24 olmaktadır. Severek okuduğu kitaplarda yüzüklerin efendisi ve da vinci şifresidir. Alessandra estetik yaptırmıyor. Çünkü büyük bir fobisi haline gelmiştir. Alessandra on bir yaşında iken kulak estetiği olduğu için hala daha estetik ameliyatlarından korkmaktadır.

Alessandra Ambrio hakkında bilmediklerinizi öğrenmek için bu siteye girip bu siteden bilmediklerinizi öğrenebilirsiniz. Hem de Alessandra Ambrosio aynı zaman da sosyal medyalardan da takip edebilirsiniz. Bu ünlü modeli takip ettiğiniz zaman resimlerini de takip ein ve paylaşımlarınızı da takip etmiş olursunuz. Alessandra Ambrosio çok güvenilir ve sıcakkanlı olan bir bayandır. Arkadaş çevresi ve hayranları da çok fazla sevilmekte ve çok da fazla takdir edilmektedir. Kesinlikle gergin ve strestli bir kadın değildir. İşini de çok severek yapmaya gayret gösteren bir ünlü top model olmaktadır. Alessandra Amerika ülkesinde çok seviliyor ve gururla bekliyorlardır.

Alessandra sekiz yıllık nişanlısı olan Jamine Mazi ile iki tane çocuk doğurdu. Çok meşgul olduğundan dolayı evlenemedi. Ama boş vakti olunca nişanlısıysa evleneceğini söyledi. Alessandra Chiristina Ronaldo ile birlikte iki bin on altı yılında bir dergide çekim yaptılar. Sonra da birlikte kamera karşısına geçip röportaj yaptılar. Alessandra yirmi yaşındayken çocuk sahibi olmayı çok istemişti. Televizyon izlemeyi de çok seviyordu. Televizyon izlemek en büyük hobisi olmaktadır. Televizyon izlerken çok mutlu oluyor. Alessandra kostümlerinde de hep dekolteli giyiyordu ve her zaman dekolte giymekten yanaydı. Alessandra kostümü ile gelen kıyafeti giymekte ve dekoltesi de çok fazla konuşulmaktadır. Hem de şu an otuz altı yaşında olmaktadır.

Sosyal medyada da göğüs dekoltesi ile sallamaktadır. Sosyal medyada da hayranları tarafından çok beğenileri olmuştur. Alessandra çok uzun boylu bir bayandır. Ünlü top model Alessandranın iki tane çocuğu vardır. Biri kız ve diğeri de oğlandır. Oğlunun ismi Noah kız ismi de Anja olmaktadır. Hamilelik fotoğrafları ve doğum fotoğrafları da hem bu sitede hem de kendi sosyal medyasında da yer almaktadır. Alessandra doğum yapıp ardından üç ay geçtikten sonra iki bin sekiz tarihinde show yapmaya çıkmıştır. Alessandra geçen günlerde katıldığı bir gecede göğüs dekoltesi ile geceye damgaya vurmuştur. Alessandra iki çocuk annesi olmasına rağmen çok formunda olan ve genç gösteren bir bayandır.

Alessandra Ambrosio Resimleri

Author

Share

Önceki İçerikSandra Bullock Hayatı ve Filmleri
Sonraki İçerikMiranda Kerr