Aksesuar Kombinleri | Hanımların Dünyası

loading...

Aksesuar Kombinleri

Aksesuar Kombinleri

Aksesuar Kombinleri

Yıllar geçse de modası geçmeyen bazı aksesuar parçaları karşımıza sürekli farklı şekillerde çıkmaya devam etmektedir. Yüzlerce modele sahip olan çok sayıda aksesuar parçası, giysilerle uyumlu bir şekilde kullanılmaktadır. Şal, fular, saat, yüzük, bileklik, küpe, hızma veya broşlar 2016 aksesuar modası içerisinde yer alacak olan önemli parçalardandır. Her insanın farklı bir renkte veya desende tercih ettiği bu parçaların birden fazlasını aynı anda kullandığını görmekteyiz. Üstelik her birisinin aynı özelliklerde olmasına özen göstererek takım haline getirdiğini veya birbirine aykırı modeller ile birbirinden farklı stilleri hazırladığını rahatlıkla görebiliriz.
Şimdi gelin hep beraber bu aksesuarların birbirleri ile nasıl kombin haline getirileceğine bir göz atalım.
Küpe ve kolye aksesuarlarının birbiri ile uyumlu olmasında genellikle taş detayları göze çarpar. Aynı renklere sahip taşlı kolye ve yüzükler birbirleri ile büyük bir ahenk oluştururlar. Bu uyumun yansıttığı pozitif enerji ve estetik görünümler ise insanların kendisini iyi hissetmesine yardımcı olmaktadır.

Trend-aksesuar-modeli
Diğer bir aksesuar kombini olarak saat ve şalların ikisini bir arada görebiliriz. Son modaya uygun bir kordonların rengi ile fularlarınızı birbirine yakın şekilde hazırlayabilirsiniz. Ayrıca fularınızda yer alacak olan işlemeler, stilinize farklı bir hava katmanıza yardımcı olacaktır.
Şimdi gelelim özellikle gece elbiselerinin vazgeçilmezi olan çanta ve ayakkabı aksesuarı kombinlerine.
Giysilerinizle ve takılarınızla uyumlu olmasına özen gösterdiğiniz çantalarınızı seçerken, ayakkabılarınızın rengi ve modeli de oldukça önemlidir. Günlük sokak kombinlerinde ve özel davetlerde kullanacağınız ayakkabılarla birlikte çantaları da aynı türden seçmeye özen göstermelisiniz.

Aksesuar-kombin-modelleri
Son olarak broş ve yüzük ikilisini birleştirerek, her iki aksesuarın da taşları yönünden karşılaştırma yapabiliriz. Kişilerin elbisesi üzerine takacakları broşları yüzüklerine göre seçmeleri hoş bir aksesuar kombini oluşturmalarında etkili olacaktır. Büyüleyici görünecek broşlara benzer yüzükler, görenleri şaşkına çevirmeye yetecektir.

Yazımızın başında belirttiğimiz gibi özel davetler için kombinlenmiş bir şekilde kullanılmaya özen gösterilen aksesuarlar, günlük sosyal hayat içerisinde birbirleriyle zıt şekillerde de ikili halde kullanılabilir.

Önemli olan rengiyle ve tasarımlarıyla zevkinizi en iyi şekilde  yansıttığına inandığınız bir aksesuarı üzerinizde şık bir şekilde taşımaktır.

Aksesuar Kombinleri Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb