Aksesuar Çeşitleri | Hanımların Dünyası

loading...

Aksesuar Çeşitleri

Aksesuar Çeşitleri

Aksesuar Çeşitleri

2016 yılında sezonlara göre görmekte olduğumuz oldukça farklı aksesuarlar bulunmaktadır. Günlük kombinleri zenginleştirmek adına tercih edilen yüzük, küpe, broş, kolye, saat gibi aksesuarların yanında çanta, ayakkabı gibi parçalar da bu moda içerisine dahil olmaktadır. Şimdi size bu yazımızda en yeni aksesuar çeşitlerinden söz edeceğiz. Böylelikle 2016’nın ortalarına yaklaşırken, özellikle yaz aylarında ne tür modellerin göze çarpacağı hakkında bir fikir edinebileceksiniz.

Aksesuar-kombinleri
2016 yılının saat modelleri arasında dikkatleri kordon veya sap kısmı olarak adlandrılan ve çeşitli malzemelerden üretilen şerit kısımları dikkat çekecektir. Ayrıca saatlerin ekranlarındaki rakamların da gözlere hoş görünmesi özellikle kadınların önem verdiği bir durum olarak karşınıza çıkacaktır. Erkekler saat seçimi daha kolay ve sade bir şekilde yapılırken, kadınların saat modasında daha fazla seçenekler görülmektedir. 2016 yılında kadınların saat modası içerisinde öncelik verecekleri noktalardan birisi, bu saatlerin zincir, gold renginde veya ipli bileklikler ile birlikte takılacak olmasıdır.
Böylelikle üçlü kombin haline getirecekleri saatlerin bileklerinde daha şık ve zarif duracağını göreceklerdir.

En yeni aksesuar çeşitleri arasında göreceğiniz diğer bir sektör ise kolye üretimine yöneliktir. Altın, pırlanta, taşlı veya zincir kolyelerde aradığınız her modeli bulabileceksiniz. Şans getirdiğine inandığınız melek kanatlarını, Fatima’nın elini ve nal modelini kolyelerde rahatlıkla her adresten bulabilirsiniz. Sahip olmak istediğiniz bu modeller ile günlük sokak kombinleriniz ve özel geceleriniz daha renkli ve ışıltılı bir hale gelecektir. Gece elbiselerinin üzerine takacağınız kolyeler ile farklı bir tarzı oluşturabilirsiniz.

Trend-aksesuar-kombinleri
Gelelim sırada eskilerden günümüze daha modern hali ile gelmiş olan broş modellerine. En yeni aksesuar çeşitleri arasında gördüğümüz broşlar, kadınların gece kıyafetleri üzerinde kullandıkları en şık aksesuarlardır. Broşlar sayesinde en sevdiğiniz simgelerin herkes tarafından görülmesini sağlayabilirsiniz. En ünlü defileciler ve tasarımcılar 2016 koleksiyonlarında her türlü kombin parçasının üzerine şık bir broşu iliştirmektedir. Taşlı olan broş modellerinin gözlerinizi kamaştıracak olması ise bu aksesuarların en güzel taraflarından biridir.

Diğer aksesuar çeşitleri olarak saydığımız çantalar, ayakkabılar, küpeler veya fular gibi parçalar kıyafetlerinizle birlikte uyumlu görüneceği gibi aynı zamanda tarzınızı da yansıtmanıza yardımcı olacaktır.
Stilinizi 2016 dokunuşları ile yeni baştan yaratmak için öncelikle 2016’nın en yeni aksesuar çeşitlerine göz atarak başlayın.

Aksesuar Çeşitleri Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb