Akay Gelinlik 2015 Özel Koleksiyon Modelleri

Author

Categories

Share

Bir düğün sezonu daha geride bırakmamıza az kaldı. Oldukça hareketli bir sezon olan yaz aylarında neredeyse her gün bir düğün olduğunu görüyoruz. Tabi düğün denilince de akla ilk gelen gelinliklerdir.

Akay gelinlikte 2015 özel koleksiyonundan oluşan çok farklı gelinlik modelleri hazırlamış. Gelinlikte dev marka olan Akay’ın bu özel koleksiyonu her zaman ki gibi göz alıcı detayların bir araya gelip, muhteşem bir bütünlük oluşturduğunu görmekteyiz. Hem gelinlik hem de tamamlayıcı ürünlerde 2015 koleksiyonu sunmaktadır.

Akay gelinlik 2015 özel koleksiyon modellerinde dantelin büyüleyici etkisi, klasik ve sıra dışı gelinliklerin yer aldığı, duygu ve düşüncelerinizi bu gelinlikler harekete geçeceğini düşünüyoruz.  Straplez, dantelli, sırt dekolteli, göğüs dekolteli, kapalı yaka, işlemeli, ve askılı modelleri 2015 gelinlik koleksiyonunda görmek mümkün. Akay’ın kaliteli tasarımlarından oluşan bu koleksiyondaki gelinlik modelleri ise 3500 TL ve 9000 TL arasında ki fiyatlarla satışa çıkmaktadır.

Akay gelinlik 2015 özel koleksiyon modellerinde tercih yaparken öncelikle hangi modelde daha zarif görüneceğinizi mutlaka belirleyiniz. Kesinlikle başkasının değil kendinizin beğendiği bir tercih yapınız.  Bununla beraber düğün mekanında rahat olacağınız bir gelinlik tercih etmeniz gerekir. O halde sizleri doğru tercih yapmanızı sağlayacak Akay Gelinlik 2015 Özel Koleksiyon Modelleri:

Author

Share