Akay 2015 Abiye Elbise Modelleri

Author

Categories

Share

Akay markasının daha çok gelinlik anlamında daha çok duysak da markanın birbirinden güzel abiye modelleri olduğunu belirtelim. Akay kalitesi ile tasarlanmış bu abiye modelleri arasında elbiseden tutunda da tulum, etek bluz gibi kıyafetlerde yer alıyor. Fakat en çok dikkat çeken modeller ise 2015 abiye elbise modelleridir.

Akay 2015 abiye elbise modelleri özel bir koleksiyon olarak hazırlanmış olup, fiyatları 250 TL ve 3500 TL arasında değişmektedir. İsteğe göre Akay markası kişiye özel dikim ve tasarım çalışması da gerçekleştirmektedir. Bununla beraber beğendiğiniz tüm abiye modellerini incelemek için Akay gelinlik mağazalarına da giderek tüm ürünleri yakında görebilirsiniz.

Akay 2015 abiye elbise modellerinde dikkat çeken bilindik ya da modellerin yanı sıra farklı abiyeler de olduğunu görmekteyiz. Özellikle her zaman farklı giyinmeyi ve dikkat çekmeyi seviyorsanız Akay abiye modellerini incelemenizi öneririz. Eğer ki kaliteli bir dikim ve tasarım düşünenlerin de uğrak yeri Akay mağazaları olmaktadır. Bizlerde Akay markasının 2015 abiye elbise koleksiyonunu merak eden bayanlarımız için modelleri sizler için sitemizde yayınladık. İşte bu güzel modeller şöyledir:

Author

Share