Ağustos Ayı Sokak Modası Kombinleri | Hanımların Dünyası

loading...

Ağustos Ayı Sokak Modası Kombinleri

Ağustos Ayı Sokak Modası Kombinleri

Yazın en sıcak ve renkli aylarından olan Ağustos, hem tatil için oldukça ideal bir aydır hem de bu ayda sokaklar çok canlı ve kalabalıktır. Sokakların kalabalık ve canlı olması sokak modasını önemli kılıyor ve bu ayda moda olan sokak kıyafetleri dikkatimizi çekiyor. Her parçayı, rengi ve tarzı sokakta görmek mümkün oluyor.

Ağustos Ayı Sokak Modası Pantolon Kombinleri

Sokakların rahat ve en çok tercih edilen parçası olan pantolonlar, yaz aylarının sıcak olmasına rağmen çok fazla kullanılıyor. Havanın sıcak olması nedeniyle bol ve şalvar penye pantolonlar daha çok tercih ediliyor ve oldukça rahat oluyor.

Ağustos Ayı Sokak Modası Etek Kombinleri

Kadınların vazgeçilmez giysilerinden olan etekler, Ağustos ayında sokaklarda en çok rastladığımız kombinlerde yerini buluyor. Kot ve A kesim etekler, renki tişörtler, gömlekler ve rahat spor ayakkabılar, terlikler ile kombinleniyor.

Ağustos Ayı Sokak Modası Elbise Kombinleri

Penye ve tül mini elbiseler; terlik, sandalet, babet veya spor ayakkabılar ile kombinlenerek rahat ve şık olarak tercih ediliyor. Renkli takılar ve büyük çantalar ile tamamlanan yazlık elbiseler hem gece hem de gündüz kombinlerinden oluyor.

Ağustos Ayı Sokak Modası Şort Kombinleri

Rahat ve spor denilince akla ilk gelen parçalardan biri şorttur ve şortlar yazın en sevilen parçalarıdır. Kot, keten veya penye olarak giyilip rahat kombinler oluşturulan şortlar, Ağustos ayının sokak modasında en sevilen parçalardır.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb