Adriana Lima Hayatı

Author

Categories

Share

Adriana Lima Hayatı

Sizlere Adriana Lima hayatı olarak bilgiler vereceğiz. Kim olduğunu ve hayatı ile ilgili her şeyini sizler için bu yazımızda anlatacağız. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Adriana Lima on iki haziran bin dokuz yüz seksen bir tarihinde Brezilya ülkesinde dünyaya gelmiştir. Ailesi oldukça düşük gelirli bir insanlarmış. Aynı zaman da ailesi de dindar bir aileymiş. Adrina Lima on üç yaşında iken bir mağaza da güzelliği keşfedilmiştir. Sonra da Adrina Lima on beş yaşına geldiği zaman Brezilya ülkesinde supermodel yarışmasında birinci seçilen genç kız olmuştur. Bunu sakın unutmayınız. Bin dokuz yüz doksan altı tarihinde ise Adriana Lima ikinci olmuştur. Ford modellik ajansına kayıt edildi. Daha sonra Adriana Lima New York ülkesine taşınmıştır. Oülkede elit model olmak için anlaşma yapmıştır.

Adriana Lima bin dokuz yüz doksan yedi ve bin dokuz yüz doksan sekiz tarihlerinde bir dergi için model çekimlerine başlamıştır. Boyu ile de çok tanındığı için bir çok ünlü markaların defilelerine de çıkmıştır. Adriana Limanın Dominikli bir sevgilisi de vardı o yıllarda. Birlikte çalışmaya başladılar ve bir reklamda yer aldılar. Bu şekilde devam ettikten sonra Adriana Lima reklam yıldızı ilan edilmiştir. Aynı zaman da dergilerde de kapak yüzü de olmuştur. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Adriana Lima artık bin dokuz yüz sekiz yıldan itibaren çok tanınan bir isim haline gelmiştir. Ünlü kişilerin defilesinde yer aldığı için çok tanınmıştı kendisi. Ardından iç çamaşır defilelerinde de yer almıştı. Bir reklam filminde defalarca yer almıştı. Bir reklam filminde sekiz dakika yer aldı. Bu sayede film teklifi geldi ve başrol oynamaya başladı.

Adriana Lima bir filminde başrol oyuncusu olmuştur. Şahane performansı ile herkesi büyülemişti Adriana Lima. Kendisi iki bin üç tarihinde nişanlanmış olduğu Krawitz adında kişi ile ayrılmıştı. Adriana Lima kitap okumayı da çok seviyor. Adriana Lima oyunculuk konusunda da kendini geliştirmeyi çok istiyordu. Ayrıca Adriana Lima büyüdüğü yer olan Brezilya Salwador şehrindeki yoksul çocuklara da yardım ediyordu. Hem de binalarda da tamir edilmesini sağlıyordu. Adriana Limanın bildiği diller şunlardır. İngilizce, Portekizce ve İspanyolca bilmektedir. Adriana Lina bir model ajansı ile çalışmaya devam ediyor. Meksika ülkesinde de çalıştırdığı bir bar da vardır.

Adriana Lima iki bin dokuz tarihinde var mısın yok musun yarışma programına da katılmıştır. Evliliği de on dört şubat iki bin dokuz tarihinde evlenmiştir. Eşinin ismi de basketbolcu Amerikalı Morko Jaric dünya evine girmiştir. Evlenme töreni Amerika ülkesinde gerçekleşmiştir. Adriana Limanın on beş kasım iki bin dokuz da ilk kızı adı Valentina iki bin on iki yılında da Sienna adında ikinci kızı dünyaya gelmiştir. Adriana Lima sosyal medyada da çok hikaye paylaşmakta ve çok da sosyal medyada da paylaşım yapmaktadır. Bir çok güzel fotoğraflar var gezdikleri yerleri paylaşır ve bir çok da Adriana Limanın aile fotoğrafları ve videoları da vardır. Adriana Limayı tüm ülke ve bizim ülkemizde de çok sevilip ve çok beğenilmektedir. Onun ünlü olması bir şanstır.

Adriana Limanın güzelliği de günden güne çok konuşulmaktaydı. Onun güzelliği ve onun gözleri bir destandır. Adriana Lima özellikle gözleriyle çok dikkat çekmektedir. Çok iyi bir manken deneyimini çalıştığı ajans tarafından almıştır. Sonrasında defilelerde de hep Adriana Lima olmuş ve Adriana Limanın mankenliği çok dikjat çekiyor ve çok da konuşuluyordu. Güzelliği ve gözleri sayesinde Adriana Lima on üç yaşında mankenliğe ilk adımını atmaya başlamıştır. Hayranları da on beş yaşında katıldığı mankenlik yarışmasında birinci olmuş ve çok da hayranları artmaya başlamıştır. Adriana Lima hayatı hakkında bilmedikleriniz varsa tüm sorularınıza cevap olarak bu yazımızda bulacaksınız.

Bu yazdığımız yazı Adriana Lima kimdir ve Adriana Lima hayatı hakkında her şey vardır. Adriana Lima sosyal medyaların hepsini kullanmaktadır. Dilerseniz Adriana Limayı sosyal medyadan da takip edebilirsiniz. Adriana Lima dünyaca ünlü bir güzel bayandır. Adriana Lima eşinden boşandı ve şimdi Metin Hara adlı bir kişi ile birliktelik yaşadıkları bilgileri verilmiştir. Metin Hara Adriana Limaya evlenme teklifinde de bulunduğu söylentiler de vardır.

Adriana Lima Hayatı Resimleri

Author

Share