Abdi İbrahim’den Burnu Tıkanık Çocuklar için BRUNO

Author

Categories

Share

ABDİ İBRAHİM BRUNO İLE OTC PAZARINA GİRDİ

Abdi İbrahim, reçetesiz ilaç (OTC) pazarına Bruno markası ile giriş yaptı. Abdi İbrahim Üst Yöneticisi (CEO) Candan Karabağlı, şirketin yazılı açıklamasında, Türkiye’nin ilaç üssü olma hedefin, oluşturulacak Türk markaları ile ulaşılabileceğini dile getirdi. Şirketin 100. yılına OTC alanına Bruno markası ile giriş yaptıklarını belirten Karabağlı, “Bebeklerin burun tıkanıklığına son veren serum fizyolojik markamız Bruno’yu yüz yıllık tecrübemizin yarattığı güven duygusuyla annelerin kullanımına sunuyoruz. Önümüzdeki dönemde OTC alanında farklı segmentlerde ürünlerimizi piyasaya sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Tıkalı burunlar “Bruno” ile rahatlar

Yeni doğan bebeklerde uykusuzluk, iştahsızlık ve alt solunum yolu enfeksiyonlarına sebep olan burun tıkanıklığını Abdi İbrahim’in yeni ürünü Bruno önlüyor. Annelerin kurtarıcısı Bruno ile bebeklerin en büyük sorunlarından biri olan “burun tıkanıklığı” sona eriyor, bebekler artık rahat nefes alıyor.

0-3 yaş arası bebek sahibi anneler ve anne adaylarına büyük kolaylık sunacak olan Bruno, bebeklerdeki burun tıkanıklığının verdiği rahatsızlığa son verirken, ağızdan nefes almanın yol açtığı sorunlara da engel oluyor. Nefes alan burunlar sayesinde kuru, soğuk ve kirli hava ağızdan akciğerlere gitmiyor böylece Bruno bebeklerin boğaz ve alt solunum yolu enfeksiyonlarını engellemeye de yardımcı oluyor.

Bebekler için %0,9 sodyum klorür içeren bir serum fizyolojik olan Bruno, günlük burun temizliğinde bebeklerin burnunun açılmasına ve nemli kalmasına yardımcı olurken, göz temizliğinde de rahatlıkla kullanılabiliyor.

Tek kullanımlık, steril ve izotonik 12 adet flakondan oluşan içeriğiyle bebeklerin ve annelerin vazgeçilmez yardımcısı olan Bruno sadece eczanelerde satışa sunuluyor ve burun tıkanıklığı nedeniyle uykusuz gece geçiren bebeklerin, anne ve babaların imdadına yetişiyor.

Author

Share