50’lerin Modası; Puantiye | Hanımların Dünyası

loading...

50’lerin Modası; Puantiye

50’lerin Modası; Puantiye

50’lerden günümüze gelen puantiye desenler, geçtiğimiz dönemin defilelerinde tekrar zirveye yükseldi. Dolce Gabbana ve Saint Laurent gibi büyük markalar bu yıl tasarım ve koleksiyonlarında puantiye desenlere oldukça yer verdi. Bu yıl elbiseden aksesuara kadar her parçada puantiye desenleri görmek mümkün.

Puantiye Desenlerde Renk Seçimleri

Hemen her kıyafet ve aksesuarda şıklık yaratan puantiye desenler, canlı renklerden oluşuyor. Siyah üzerine veya beyaz üzerine siyah puantiye yıllardır modasını koruyan desenlerden biri. Bunun dışında kırmızı, mor, mavi ve yeşil gibi canlı renkleri de puantiye desenli kıyafetlerde görmek mümkün.

Puantiye Desenli Kıyafetler ile Kombin Önerileri

50’lerin modası olan büyük puantiyeli kabarık etek ve elbiseler, yazın trendlerinden biri. Bu etek ve elbiseleri zarif bir ayakkabı ve takılar ile kombinlemek en doğru seçim. Puantiyenin dikkat çeken bir desen olmasından dolayı kullanılacak ayakkabı ve aksesuarların en zarif ve sade biçimde seçilmesi doğrudur. Gömlek, pantolon ve fularlarda da kullanılan puantiye desenleri, düz renkler ve sade parçalar ile kombinlemek oldukça şık ve kusursuz bir görünüm oluşturacaktır.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb