3M Command Kendinden Yapışkanlı Duvar Askısı | Hanımların Dünyası

loading...

3M Command Kendinden Yapışkanlı Duvar Askısı

3M Command Kendinden Yapışkanlı Duvar Askısı

3M Command ile artık duvarlarınıza çivi delmeniz ve duvarların görünümünü bozmanız gerekmiyor. 3M Command pratik bir kullanılabilirlik ile duvarda istediğiniz yere yapıştırabilir çok ağır tablolarınızı bile asabilirsiniz. Güçlü yapışkanı duvar üzerine zarar vermiyor çıkarılması bant gibi olmadığı için duvar boyasını kesinlikle sökmeden çıkarabiliyorsunuz.

3M Command kendinden yapışkanlı askılar çeşitliliği ile de gerektiği yerde doğru kullanım sağlıyor.

Command™ Dekoratif Askılar

Command™ dekoratif askılar evinizin duvarlarına zarar vermeden çift taraflı yapışkanlı bantları ile kolayca uygulanarak eşyalarınızı asmanıza yardımcı olur. İstediğiniz zaman yüzeye zarar vermeden çıkarılabilen Command™ askılar, krom renkli, orta, büyük ve mini boy gibi ihtiyacınıza yönelik farklı alternatifler sunmaktadır. Askıkarın uygulanacağı yüzeyin kuru ve temiz olması gerekmektedir.

 

Command™ Resim, Poster Bantları ve Çerçeve Askıları

Çift taraflı yapışkanlı yedek bantları ile uygulanan Command™ askılar çerçeve, resim ve poster askıları grubu ile evlerinizde dekorasyon alternatifi sunar. İstenildiğinde iz bırakmadan çıkarılabilen Command™ askıların duvarınızda çivi deliği oluşturmaması sayesinde uygulama kolaylığı sağlar. Command™ askıların kullanıldığı yüzeye iz bırakmadan çıkarılması ve yedek bantları ile tekrar uygulanabilmesi sayesinde istediğiniz zaman tablo, resim bantlarının yerini değiştirebilirsiniz.

Command™ Çivi Uçlu Askılar

Command™ çivi uçlu askılar evinizin duvarlarına zarar vermeden kolaylıkla yapıştırılır ve iz bırakmadan çıkartılır. Çivi uçlu askılar, evinizde sapı delik eşyalarınızı asmak için idealdir. Askılar sayesinde mutfak ve banyonuzda asmak istediğiniz temizlik gereçlerini düzenleyebilirsiniz. Uygulandığı yüzeyden iz bırakmadan ve zarar vermeden çıkartılan askılar, yedek bantları ile tekrar kullanma olanağı sağlıyor.

Command™ Metal Askılar

Command™ metal askılar şık tasarımları ile evinizin dekorasyonuna uyum sağlar. Command™ çift taraflı yapışkan bantlar ile kullanılan Command™ metal askılar duvarınızda çivi deliği oluşturmadan eşya asmak istediğiniz yerler için şık bir alternatiftir. Command™ askılar; yapıştırıldığı yüzeyden istenildiği zaman yüzeye zarar vermeden çıkarılabilir ve defalarca yedek bantları ile kullanılabilir.

Command™ Suya ve Isıya Dayanıklı Banyo Aksesuarları

Sıcak, soğuk, nemli ve ıslak ortamlar için tasarlanmış Banyo aksesuarları, banyonuzda eşyalarınızı güvenle asmanız için idealdir. Suya ve ısıya dayanıklı özel Command™ bantlar ile uygulanan banyo aksesuarları banyo ve mutfaktaki ıslak, nemli ve sıcak yüzeylere güçlü yapışır.

Command™ Kablo Askıları

Command™ kablo askıları; bilgisayar, televizyon, müzik seti ve elektrikli aletlerin yarattığı kablo karışıklığını düzenleyerek kabloları organize eder. Bu sayede kabloların oluşturduğu tehlikeyi engeller. Ofis ve evlerinizde Command™ kablo askıları düzenli ve şık görünüm sağlar. Kablo askıları yedek bantları ile tekrar tekrar kullanılabilir. Kablo askılarının uygulanacağı yüzeyin kuru ve temiz olması gerekmektedir.

Command kullanma talimatları

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb