39. Altın Kelebek 2012 Ödül Gecesi Ünlülerin Kırmızı Halı Kıyafetleri | Hanımların Dünyası

loading...

39. Altın Kelebek 2012 Ödül Gecesi Ünlülerin Kırmızı Halı Kıyafetleri

39. Altın Kelebek 2012 Ödül Gecesi Ünlülerin Kırmızı Halı Kıyafetleri

11 haziran akşam 39. düzenlenecek olan Altın Kelebek ödül töreni için büyük bir heyecanla gün sayıyoruz. Kimlerin hangi ödüllerini alacağının yanı sıra moda takipçileri ünlülerin hangi kıyafetleri giyeceğini merak ediyor. Bunlara bende dahilim :)

  • Bu yıl 39’uncusu düzenlenen Altın Kelebek ödüllerinde kazananlar belli oldu. Hürriyet Dünyası okurlarının seçtiği en iyiler Haliç Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenlenen törende ödüllerini aldı. Muhteşem geceye televizyon dünyasının ünlü yıldızları akın etti. İşte gecede dağıtılan 27 ödülün sahipleri ve törenden yansıyanlar.

    İŞTE ÖDÜLLER       En İyi Kadın Sunucu: Esra Erol En İyi Erkek Sunucu: Acun Ilıcalı En İyi Pop Kadın Şarkıcı: Ajda Pekkan Yılın Şarkısı: Tarkan – Yakar Geçerim En İyi Drama Ödülü: Muhteşem Yüzyıl En İyi Senaryo Yazarı: Gülse Birsel En İyi Erkek Oyuncu: Kıvanç Tatlıtuğ En İyi Kadın Oyuncu:  Meryem Uzerli En İyi Fantezi Müzik Kadın Solisti: Ebru Gündeş En İyi Kadın Haber Spikeri: Nazlı Tolga En İyi Erkek Haber Spikeri: Mehmet Ali Birand En İyi Komedi Dizisi: Yalan Dünya En İyi Kadın Komedi Oyuncusu: Gupse Özay En İyi Erkek Komedi Oyuncusu: Bartu Küçükçağlayan En İyi Fantezi Müzik Erkek Solisti: İbrahim Tatlıses Turkcell En İyi Müzik Grubu: Kolpa Turkcell En İyi Erkek Sanatçı: Halil Sezai Turkcell En İyi Kadın Sanatçı: Göksel En İyi Türk Sanat Müziği Kadın Solisti: Sertab Erener En İyi Türk Sanat Müziği Erkek Solisti: Ahmet Özhan En İyi Türk Pop Müziği Erkek Solisti: Murat Boz En İyi Güncel Kültür Sanat Programı: Şeffaf Oda En İyi Çıkış Yapan Solist: Gökçe ve Halil Sezai En İyi Yarışma Programı Ödülü: Kim Milyoner Olmak İster En İyi Magazin Programı: Pazar Sürprizi En İyi Müzik Grubu: Model En İyi Klip: Sezen Aksu – Vay / Sevil Kaynak Sinan Tuncay En İyi Spor Programı: Yüzde Yüz Futbol En İyi Dizi Yönetmeni: Suskunlar – Çağatay Tosun En İyi Dizi Müziği: Adını Feriha Koydum – Nail Yurtsever Altın Kelebek Özel Ödülü: Alpay, Selami Şahin, Seyyal Taner , Salim Dündar

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb