34 yaşına kadar bakirdi, 8 yılda 82 çocuğu oldu

Author

Categories

Share

Hollanda’da yaşayan Ed Houben, 34 yaşına kadar bakirdi. O tarihten sonra “profesyonel babalık” yapmaya başlayan Houben’in sekiz yılda 82 çocuğu oldu, 10 çocuk da yolda.

Bugün 42 yaşında olan Houben, her ay annelik hayali kuran 15 çocuksuz kadınla beraber oluyor.

 

Daily Mail’in haberine göre dünyanın en verimli profesyonel babası olan Houben’in yaptığı her şey yasal.

 

 

Almanya’dan İtalya’ya, Belçika’dan İspanya’ya, Fransa’ya ve hatta Yeni Zelanda’ya kadar dünyanın dört bir yerinde çocukları olan Houben, birlikte olacağı kadınları genellikle Maastricht’teki evinde ağırlıyor.

 

Ancak zaman zaman seyahat ve konaklama masraflarının karşılanması kaydıyla başka yerlere de gidiyor.

 

ÖNCE BAĞIŞLARLA BAŞLAMIŞ

Çocuklarının en büyüğü dokuz yaşında, en küçüğü ise iki aylık olan Houben, işe ilk olarak annesiyle yaşadığı dönemde para kazanabilmek için yerel kliniklere sperm bağışlamakla başlamış.

 

Daha sonra doğal yollarla üreme piyasasının getirisinin daha yüksek olduğunu keşfeden Houben, o günden bu yana “profesyonel baba”. Çocuk sahibi olmak isteyen kadınların, Spermaspender.de benzeri siteler üzerinden temas kurduğu Houben’in spermleri yüzde 80’lik başarı oranıyla bir hayli ünlü.

 

Houben’le birlikle olanların herhangi bir hastalık taşımadıkları ve uyuşturucu kullanmadıklarına dair bir rapor sunması gerekiyor. Houben de benzer bir raporu kadınlara sunuyor. Houben’in dosyasında ayrıca sperm sayısını gösterir bir rapor da yer alıyor.

 

“KIZ ARKADAŞIM İLGİNÇ BULUYOR”

Partnerlerine, çocuk bakımıyla ilgili herhangi bir yükümlülüğü olmadığı yönünde bir de belge imzalatan Houben, Alman Der Spiegel dergisine verdiği röportajda, “Kız arkadaşım yaptığım işin beni daha da ilginç bir insan haline getirdiğini söylüyor” dedi.

 

Houben’in kız arkadaşının hamile olmaması ise daha da ilginç.

Author

Share