2018 Skinny Jean Modelleri

Author

Categories

Share

2018 Skinny Jean Modelleri

 

 

Skinny jean olarak adlandırılan dar paça vücudu saran jeanler son zamanlarda hem sokak modasında hem de rahat giyimi seven kadınların gardıroplarında popülaritesini arttırarak korumaktadır. 2018 skinny jean modelleri sezon boyunca oldukça revaçtadır. Bunun en önemli iki nedeni hem sokak modasına uygun olacak kadar rahat olması hem de çeşitli kombin ve süslemelerle davetlerde dahi kullanılmasıdır. Yazımızın detayında 2018 modası, skinny pantolonlar nasıl kombinlenir ve kimler tercih etmelidir detaylarıyla bulabilirsiniz. Skinny Jean Modelleri 2018 2018 ünlülerin dahi skinny jeanleri kombinlerinde sıklıkla kullandığı bir yıl olmaya devam etmektedir. Üstelik sadece ünlü simaların gündelik hayatlarında değil özel günlerini de süslemektedir.

Daha çok yüksek belli modeller tercih edilirken 2018 skinny jean modelleri konusunda en çok dikkat çeken trend kısa paçalı ya da kıvrılmış paçalı modellerdir. Sade düz renkli modeller olduğu gibi bu sene hem kış hem de yaz modasında çiçek ve hayvan figürlü işlemeler, inci işlemeler ve kabartmalı aplikeler kreasyonlarda sıklıkla görülmektedir. Daha çok sokak modasında görülmekle birlikte yırtık jeanler de çok tercih edilen modeller arasındadır. Geçen yıl oldukça revaçta olan zımbalar ise bu sezon yerini inci, zirkon taş ve işlemelere bırakmıştır.

Skinny Jeanler Nasıl Kombinlenir? Skinny tarz dar paça ve vücuda yapışan bir model olduğu için kombin yapılırken çok dikkatli olunmalıdır. Özellikle geniş basenlere sahip bayanlar kalça bölgesinin daha da büyük görünmemesi için ekstra özenli ve önlem alarak kombin yapmalıdır. Kombin yaparken en önemli konu denge olduğu için dar bir pantolonla elbette ki en iyi yakışacak şey tunik ya da bol bluzlardır. Hem altı hem de üste giyilen parça dar tercih edildiğinde şıklıktan bir hayli uzaklaşılacaktır. Ayakkabı olarak ise skinny jeanlerle sıcak havalarda stiletto, soğuk havalarda ise ugg botlar harika olacaktır.

Skinny Jeanleri Kimler Giyebilir? Öncelikle 2018 skinny jean modelleri herkes tarafından tercih edilip giyilebilecek basic parçalardır. Çoğu kaynakta geniş basenli bayanların giymemesi gerektiği yönünde tavsiyeler bulunsa da doğru jean seçildiği müddetçe geniş basenli bayanlar da skinny tarzla şıklığı yakalayabilir. Kesinlikle kombin yaparken dar bodyler kullanılmamalı, basenler genişse cepli modeller tercih edilmemeli, açık renk yerine siyah ya da koyu kot rengi modeller tercih edilmelidir. Skinny jean giyerken dikkat etmesi gereken bir grup da göğüsleri büyük olan bayanlardır. Göğüslerini daha küçük gösterecek bluz modelleriyle yüksek bel skinnyleri kombinlemelidirler. Vücudunda fazlalık bulunmayan bayanların bu pantolonları istedikleri şekilde kullanmalarında sakınca bulunmamaktadır.

Author

Share