2018 Örgü Bluz Trendleri

Author

Categories

Share

2018 Örgü Bluz Trendleri

 

Moda da gün geçtikçe yeni tasarımlar katılmaktadır. Örgüler bu yıl çok konuşulacak ve ayrıca bu yılın da trend modasıdır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. 2018 örgü bluz trendleri hakkında bilmek ve öğrenmek istedikleriniz ne varsa bu siteden öğrenebilirsiniz. Örgü bluzler geçen yıl da çok şıklık katmıştır ve bu yıl da devam etmektedir. Örgü bluzlerin dekolteli modelleri de vardır. Çok göz kamaştırıcı ve dikkat çekicidir. Bayanların çoğu kış aylarında dikkat çekmek için örgü bluzler tercih etmektedir. Örgü bluzlerin omuz kısmı dekolteli ve modeli de delikli olması ile ister altına badi giyerek tamamen tercihiniz size kalmıştır.

Örgüler eskiden beri bilinmekte ama bu yıl daha da sevilen model haline gelmiştir. Ülkemizin en şirin ve en gözde geleneklerinden olmaktadır. Artık diğer ülkelerde de 2018 örgü bluz trendleri yayılmaya başlanmıştır. Ağır tarzı olan bayanlara çok yakışmaktadır. Örgü buluzler spor bir tarz değildir. Örgü bluzler sadece kış aylarında değil mevsimliktir. Modayı takip etmeyi seven bayanlar sitemize girip modelleri daha yakından inceleyebilirler. Mağazalarda da örgü bluzler satılmaktadır. Çok yoğun bir şekilde örgü bluzler istenildiği için üreticiler sürekli üretim halindedir. 2018 yılında da örgü bluz modellerini defilelerde mankenleri tanıtacaktır. Örgü bluzler ilkbahar ve yaz aylarında da akşam saatlerinde giyilebilir. Her marka ürünün örgü bluz modelleri harikadır. Her marka ürününün örgü bluz modelleri harikadır. Bundan hiç şüpheniz olmasın.

Örgü yapılmış kıyafetler ülkemizde her zaman hoş görülür ve sevilir. Örgü sadece dediğimiz gibi kış aylarında giyilmekten ibaret değildir. Bu yıl tüm bayanların gözdesi örgü bluzlerdir. Her renk var ama daha ön plana çıkan renk beyazdır. Bunu sakın unutmayınız. Örgü bluzlerin altına ister etek ister dar paça pantolonlar ile kombinleyebilirsiniz. Marketlerde en çok pimood tercih edilmekte olduğunu söyleyelim. Bu marka iki bin on altı yılından beri takip edilmektedir. Galerilerden zaten göz atabilirsiniz. Sokaklarda da kolaylıkla giyilebilecek modelde bir örgü bluzlerdir. Örgü bluz modelleri kombinlemek çok basittir. Dantelli olması ile de oldukça insanların dikkatini çekmektedir. Bu yüzden de çok beğenildiği için satışı da çok yapılır. 2018 yılında pembe ve beyaz renklerindeki örgü bluzleri ile kendinizi gösterebilirsiniz.

Spor giyen bayanlar için örgü hırkalar var ama örgü bluzler malesef ki yoktur. Örgü bluzler ağır bayanlar içindir. Deri pantolonların üzerine giyilen örgü bluzler bayanları çok şık gösterir. Hatta vücut hatlarınızı daha çok belli eder. Gömlek gibi yakalı modellerde de örgü bluzler vardır. Yaka kısmı gömlek gibi ve altına örgü bluz 2018 yılında bu model örgü bluz yıkılacaktır. Kış aylarında rengarenk örgü bluzler de giyebilirsiniz. Kış mevsiminde daha çok koyu renk giyilir ama sizler ortamı renklendirebilirsiniz. Kış mevsiminde de pembe ve mürdüm renklerindeki örgü kazakları öneririm. Zaten bu yılda trend rengi beyaz ve mürdüm rengi olmaktadır.

Bazı örgü modelindeki bluzler bayanların vücut hatlarını ince göstermektedir. Bazı bayanlarda daha kilolu gösterebilir. İşte bu yüzden kendi vücut hatlarınızı tanıyın ve kendinize yakışacak uyum sağlayacak modellerdeki örgü bluzleri giymelisiniz. Doğru seçim yaptığınız zaman vücut hatlarınızı gizler ve sizleri daha ince gösterebilecektir. Bu yılın örgü bluz modellerinin kısa kollu, yarasa kol modelinde, uzun ya da askılı modellerinde görebileceksiniz. Tarzınıza yakın hangisiyse ve sizin üzerinizde hangilerinin yakışacağını düşünüyorsanız seçimi de ona göre yapın. Bu yılın örgü bluzleri kalın değil de daha çok geniş delikli modellerinde olmaktadır. Tarzınıza göre ister altına uzun kollu bir badi ya da kısa kollu bir badi ile kombinleyebilirsiniz.

Author

Share