2018 Kış Çizme Modelleri

Author

Categories

Share

2018 Kış Çizme Modelleri

 

 

Kış geldiğinde bayanların en çok tercih ettiği ayakkabı modelleri kesinlikle çizmelerdir. Bazı sezonlar çizmeler fazla revaçta olmasa dahi kesinlikle tasarımcılar kreasyonlarında çizme tasarımlarına da yer vermektedir. 2018 kışı çizme anlamında oldukça bol seçenekli bir sezondur. Çünkü 2018 kış çizme modelleri oldukça farklı ve geniş bir yelpazede vitrinlerde yerini almaktadır. Gümüş Altın Rengin Çarpıcılığı Altın renk stilettolara özellikle davetlerden artık çok alışkınız. Kısa bot anlamında da tasarımcılar parlak altın rengini zaman zaman kullanıyorlar. Ancak dizden daha yukarı seviyedeki çizmelerde altın renk ilk kez bu sezon kullanılmış durumda.

Çarpıcı renkleri daha sade parçalarla kombinlemeyi seven bayanlar için çok iyi bir fikir olsa da bu gösterişli çizmeleri giymek epey cesaret istiyor doğrusu. Altın renkli çizme modasına yine altın renkli oymalı ya da işlemeli topuklar eşlik ediyor. Aynı şekilde bu çizmelerin bir pırlantayı andıran gümüş renkleri de mevcut. Tercihiniz hangi renkten yana olursa olsun şıklık sözü edilen çizme modelleriyle garanti. Uzun Çorap Çizmelerde Taş Parlaklığı Birkaç sezondur moda olan uzun çorap çizmeler bu sezon da moda. Ancak bir farkla…

2018 kış çizme modelleri arasında yer alan uzun çorap çizmeler bu kez parlak taşlarla süslenerek daha göz alıcı şekilde sunulmuş durumda. Bahsedilen parçaları nubuk veya daha mat kumaşlı mini eteklerle kombinlerseniz harika bir şıklığa imza atılmış olacaktır. Jakarlı Modellerdeki Asalet 2018 kışının en çok beğenilen ve modacıların gözde parçalarından jakarlı modeller. Sadeliğin yanında şıklık için sınır tanımayan asil kadınlar için üretilmiş adeta. Dokumaya benzer harika işlemeleri de sultanlara layık gibi görünüyor. Osmanlı modasına da uyan bu çizme modelleri adeta kaftanları andırıyor. Lüks ve ihtişamı bir arada yaşamak aynı zamanda da ağır başlılığını da korumak isteyen bayanların hayır diyemeyeceği bu modeller uzun bir zaman daha vitrinleri süsleyeceğe benziyor.

Günlük Kullanımın Yıldızı Ekose 2018 kış çizme modelleri ile ayakkabı modasına da giriş yapan ekose desenin sanırız kullanılmadığı alan kalmadı. Ama kullanılması da iyi bir durum çünkü tasarımcılar açısından ekose çok özel bir desen. Hem sadeliğiyle sokak ve gündelik modaya uygun hem de biraz işleme ve süslemelerle davetlerde de giyilebilir. Bu sezon baldıra kadar uzanan çorap tipi çizmelerde ekose desene ağırlık vermeniz modaya uygun giyinirken şıklığı da kolayla yakalamanızı sağlayacaktır. Ekose desenli çizme modelleri mini eteklerle ya da tonuna zıtlık oluşturacak renkte derin yırtmaçlı uzun bir etekle kombin edilebilmektedir.

Author

Share