2018 Kadın Ayakkabı Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

2018 Kadın Ayakkabı Modelleri

2018 Kadın Ayakkabı Modelleri

2018 Kadın Ayakkabı Modelleri

 

Her mevsime göre ayakkabı modelleri değişmektedir. Sonbahar geldiği zaman ayrı bir model ayakkabı, kış mevsimi geldiği zaman farklı bir ayakkabı ve yaz mevsimi geldiği zaman da daha farklı ayakkabı modelleri giyilmektedir. Sonbaharın yaklaşmasına az kalınca bayanlar ne tür ayakkabı giyeceklerini düşünüp dururlar. Ne tarz olacağı konusun da kafaları karışmaktadır. Kıyafetlerinize uygun ayakkabı modelleri aldığınız zaman her zaman şık durursunuz. Giydiğiniz kıyafetleriniz eğer basitse o zaman ayakkabıyı da ona göre almalısınız. Çok şık kıyafet giydiğiniz zaman topuklu ayakkabı hoş durmaktadır. Ama sade kıyafet ve spor kıyafetlerin altına topuklu ayakkabı hoş durmaz. 2018 kadın ayakkabı modelleri arasında ilginç desenlerinde bulunmaktadır.

2018 kadın ayakkabı modellerini incelediğiniz zaman renkleri de çok önemli olmaktadır. Ayakkabı modelleri gibi renklerin de çok önemli olduğunu biliniz. Bu yıl kaliteli ayakkabılar çok modadır. Kadife model ayakkabılar bu yıl çok konuşulacaktır. Kadife model ayakkabılar fiyonklu olmakta ama bunların topuklu olanları yoktur. Kadife model ayakkabılar daha çok spor tarzına yakın olduğunu söyleyebilirim. İki bin on sekiz yılında başlayan sonbahar ayakkabı modellerinden biri renkli ve topuklu ayakkabılardır. Bu model ayakkabıların topuklu tarafı renkli olmaktadır. Bu ayakkabı modeli ile etrafta çok dikkat çekeceksiniz. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Bu ayakkabılar hep aynı renkte olmakta ama sadece topuklu ayakkabıların renkleri farklı olmaktadır. Renkli bir tarzınız varsa bu ayakkabı oldukça hoşunuza gidecektir. 2018 kadın ayakkabı modelleri hakkında bilgileri almak için bu siteye uğrayabilirsiniz.

Bir başka 2018 kış ayakkabı modelleri ise parlak taşlı çizmelerdir. Parlak taşlı çizmeler çok gösterişlidir. Siyah çizmenin üzerindeki parlak taşlar çok süslü seven bayanlara kesinlikle tavsiye ediyorum. Bu desenler çok ince, ince tasarlanmıştır. 2018 kadın ayakkabı modelleri olarak bir de altın rengindeki çizmeler de çok hoştur. Görüntüsü çok dikkat çekici ve çok beğenilmektedir. Altın rengindeki çizmeler defilelerde de çok gösterilmiştir. Altın sarısı ile çok parlak ve stil olarak da her bayanın tarzına uyum sağlamaktadır. Geçen yıl da olduğu gibi bu yıl da sarı renkteki topuklu ayakkabı modelleri yine vardır.

2018 bot modeli olarak da neon rengindeki sivri topuklu renkler çok havalı göstermektedir. Moda takip eden bayanlar bu model ayakkabıdan haberleri vardır. Neon renkleri modayı takip eden bayanlar çok iyi bilmektedir. Bu yıl daha çok klasik ayakkabı renkleri olarak siyah ya da beyaz renkler çok satın alınmaktadır. Klasik tasarımlar her zaman çok rahat ve her mekanda giyilmesi rahattır. Siyah ve beyaz renkteki ayakkabı modellerini günlük olarak da giyebilmeniz mümkündür. İki bin on altı yılından beri çorap tarzı modelindeki botlar da çok trenddir. Etek ve elbiselerin altına bu model botlar çok yakışmaktadır. Çok da güzel bu şekilde kombin edebilirsiniz. Bu bot modeli adeta bir çorap gibi durmaktadır. İki bin on sekiz yılında çorap bot modeli üretimi daha da artmıştır. Bot modellerinden bahsettik. Ayak bilek botlar da bu yıl çok yaygınlaşmıştır.

Hem kış mevsiminde hem de ilkbahar mevsiminde rahatça giyilebilir. Bu bot modelinin ucu sivri burun olmaktadır. İki bin on sekiz yılın en trend ayakkabı jokerli çizmeler de çok seksi duruş sağlamaktadır. Topuk boyu da çok uzundur. Dolgu topuklu ayakkabılar da bu yıl da mağazalarda ve internet sitelerinde yer almaya devam ediyor. Bir başka parlak çizme modellerinden olan gümüş rengindeki bot müthiştir. Kış ayakkabısı diz altında durmaktadır. Dış görünümü de bir harikadır. Çalışan bayanlar bu ayakkabı modellerini çalışma ofislerinde giyebilirler. Bu yıl içerisinde çok topuklu sivri burun ayakkabılar çok tarzdır. Oldukça parlak ve oldukça da simli bir ayakkabı modelidir.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb