2018 Gelinlik Modelleri

Author

Categories

Share

2018 Gelinlik Modelleri

 

 

Gelinlik modelleri sezonun moda akımları, düğünün konsepti ve çağın gelişmelerine göre dinamik bir şekilde değişimler göstermektedir. Bu nedenle şıklık yarışına giren gelinler en mutlu günlerinde prensesler gibi güzel olmak için bu hızlı moda değişimlerini yakından takip etme gereği duymaktadır. Hal böyle olunca da sizler için hazırladığımız 2018 gelinlik modelleri gibi bilgi verici makalelerin değeri artmaktadır. İşlemeli Gelinlikler İçinde Zarif Gelinler Gelinlik denildiğinde akla gelen en zarif şey işlemelerdir. Lüks düğünlerden kır düğünlerine kadar çok geniş alanda farklı işlemeli modeller tercih edilebilmektedir. İşlemeler bazen boncuk, bazen zirkon taşlar bazen de inci olarak tasarımlarda kullanılmaktadır.

2018 gelinlik modasında özellikle A kesim tüllü ve balık gelinlik gibi daha sade kesimlere hareket getirmek adına işlemeler tercih edilmiştir. Lüks salonlarda yapılan düğün organizasyonlarında zarif gelinler için bu tarz gelinlikler çok şık olmaktadır. Çiçek Aplikeleriyle Gelinlikler Uçuş Uçuş Gelinliklerde aplike kullanılması önceki yıllarda fazla tercih edilen bir uygulama olmamakla birlikte özellikle yabancı ülkelerde gelinlik trendi olarak üç boyutlu aplikelerin kullanılması adeta yeni bir akım başlatmıştır. Bu yıl ise baharda yapılan kır düğünlerinin en çok tercih edilen 2018 gelinlik modelleri arasına girmiştir.

Çiçek aplikelerinin yanında üç boyutlu kelebek aplikeli gelinlikler de kreasyonlarda yerini almıştır. Bu uçuş uçuş gelinlikler sahilde yapılan yaz düğünlerinde sizi prenseslere dönüştürmeye yetecektir. Pelerinli Gelinliklerle Vintage Düğünler Pelerin vintage havasını yansıtan önemli bir detaydır. Aynı zamanda katlı etekler ve fiyonk detaylar da yine 2018 vintage gelinlik modelleri içinde yer almaktadır. Vintage konseptte bir düğün düşünenler için bu 3 seçenek harika bir seçim olacaktır. Eğer pelerinli gelinlik tercih edilecekse mutlaka duvaksız saç aksesuarları seçilmelidir.

Pelerinli gelinliklerle en güzel kombin edilen saç aksesuarları taç ve işlemeli saç bantlarıdır. Öte yandan katlı etekli modeller A kesim gelinliklerde tasarlanırken, fiyonk detaylar düz dantelsiz prenses gelinlik modellerinde sırt detayı ya da belde kemer şeklinde kullanılmaktadır. Eskimeyen Moda Dantelli Etekler Bu sezon gelinlik modasında en belirgin ve yaygın tasarım şekli hangisidir diye sorulacak olsa cevabı şüphesiz dantelli modeller olmaktadır. Fransız dantelli gelinlikler harika şıklık yaratmakta ve salon düğünlerinin vazgeçilmezleri olmaya devam etmektedir. Romantik bir gelin olmak istiyor ve düğün için şık bir teras planlıyorsanız dantel ve düşük kollu 2018 gelinlik modelleri tam size göre olacaktır. Geriye ise gecenin en güzeli hatta prensesi olmanın tadına varmak kalmaktadır.

Author

Share