2017’ın En Yeni Makyaj Trendleri | Hanımların Dünyası

loading...

2017’ın En Yeni Makyaj Trendleri

2017’ın En Yeni Makyaj Trendleri

2017’ın En Yeni Makyaj Trendleri

2017 en yeni makyaj trendleri yazımızda bu gün sizin  Natürel makyaj çeşitleri neler? 21016makyaj modelleri neler sizin için derledik topladık.  Bu makyaj türünde dikkat edilmesi gereken en önemli husus cilt makyajının olabildiğince doğal görünmesi işte işin sırrı da burada Hem makyaj yapacağız hem de doğal görüneceğiz. Bu yazı dizimizde natürel makyaj ile ilgili tüm detayları en ince ayrıntısına kadar sizle paylaşacağız. Nerde kalmıştık? Öncelikle Makyajınızın  daha doğal görünmesi için ten rengine uygun yani mevcut ten renginizden bir iki ton açık  fondöten ya da kapatıcı seçmelisiniz. Aslında hemen elinize bir parça fondöten sürerek cildiniz ile uyumlu olup olmadığını test edebilirsiniz. Sağlıklı ve canlı görünümlü bir cilde sahip olmak istiyorsanız cildeışıltı vermek amacı ile allık ve rujlarla ten rengine çok yakın tonlar kullanılması siizn için doğru bir tercih olacaktır.

2017 yılında doğallığın vurguladığı varla yok arası olarak, bilinen  Natürel görünümlü makyaj trendinde en önemli prensip sağlıklı ve canlı görünümlü bir  cilde sahip olmak. Ten rengine uygun bir fondöten ya da kapatıcı seçtik ve yüzümüze uyguladık. Şimdi,  sırada göz makyajı var . Yalnız burada yine bir parantez açıyoruz ve hemen size dönüp 2017 makyaj trendleri neler diye başlık atarak yazımıza devam ediyoruz.  İşte Cevabı

Trend Makyaj Kombin

Trend Makyaj Kombin


2017’ın En İlgi Çeken Göz Makyajı Trendleri  

2017 göz makyajı trendleri arasında ön plana çıkan makyaj türleri arasında yer alan yoğun siyah, gri ve kahverenginin ön planda olduğu dumanlı göz makyajı maskara ile zenginleştirerek, istediğiniz dumanlı bakışlara kavuşmak mümkün. Bu makyaj türünde de en dikkat edilmesi gereken tek husus  göz makyajının olabildiğince doğal görünmesi. Bunun için gözün ön planda olduğu nu makyaj türünde dudaklarda nüte tonlar tercih etmelisiniz.

2017  Twiggy Kirpik Modası

Bu sezon yine gözlerin güzelliğini çok daha fazla ön plana çıkaran tweggy kirpik akımı revaçya.  Uzun ve dolgun kirpiklere sahip olmak için bu sezon, kirpiklere bolca rimel sürmek hatta takma kirpik kullanabilinirsiniz. Arzuya göre  bu natürel makyaj  türünde eyeliner da sürerek  makyajınızı  çok daha  etkileyici bir hale getirebilirsiniz.

2017 Kalın Kaş Modası

Bu sezon Natürel dediğimiz makyajın yansıması kaşları da etkisi altına almış.  Bu nedenle bu sezon kaşlar olabildiğine çok kalın ve doğal bir şekilde kullanılmış. Bu nedenle kaşlarınızı almanıza gerek yok. Kaşlarınızın daha dolgun görünmesini sağlamak için kaş kalemi de kullanabilirsiniz.

2017’ın En Yeni Makyaj Trendleri Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb