2017 YILININ MODA ŞAPKALARI | Hanımların Dünyası

loading...

2017 YILININ MODA ŞAPKALARI

2017 YILININ MODA ŞAPKALARI

2017 YILININ MODA ŞAPKALARI

2017-sapka-modelleri
2017 yılının kış sezonu içerisindeyiz. Kış sezonu ve modası ile ilgili birçok defileler yapıldı. Kabanların, pantolonların, eteklerin, ceketlerin, şalların, aksesuarların, şapkaların, atkı ve berelerin 2017 modası sergilendi. Bu sezondaki defileler kışın göz alıcı giyinmek ve tüm dikkatleri çekmek isteyenler için oluşturulmuş gibiydi.

2017 kış ve yaz şapka modelleri bu sezon mükemmel seçenekler sunuyor. Bu şapkalarla kıyafetler kusursuz bir şekilde tasarlanmış. Bu seneki moda olan şapka modelleri etkileyici olduğu gibi kıyafetin ayrılmaz bir parçası olarak görünmektedir.

Farklı görünmek ve dikkat çekmek isteniyor ise kıyafetlerde şapka kullanmayı tercih etmek gerekir. Şapkalar çok amaçlı kullanılabilen aksesuarlardır. Eğer saçlar çok kötü ise, bakımsız ise şapka ile gizleme imkânı da vardır.

Bu sene şapkalar, bereler ve atkılar 2017 kış modasının ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Şapkaların fiyatları da bütçeyi çok sarsmamaktadır. Ayrıca belli dönemlerde mağazaların uyguladığı internet alışverişlerinde daha uygun bir fiyata alınmaktadır.

2017 şapkalarını sizler için titizlikle araştırarak sitemizde sunuyoruz.

KÜRK ŞAPKA

Kürk şapkalar 2017 kış sezonun moda trendleri arasında yer almaktadır. Kulakları koruyucu özelliğe sahiptir. Çok sert kışlar için uygundur. Diğer bir ismi kalpak olan şapka Rusların geleneksel bir biçimde gardırobunda bulunan modeller arasındadır. Özgüveni yüksek olan bayanların tercih ettiği modeller arasındadır. Kürk yakalı manto ve kabanlarla kullanıldığında etkileyici bir hava kazandırmaktadır. Kürkle süslenmiş bir eldivenle kombinlendiği zaman harika bir görünüm kazanacaktır. Ayrıca deri eldivenlerle de kombin yapılabilir.

FÖTR ŞAPKA

Mükemmel görünümlü şapkadır. Retro özelliğe sahiptir. Oldukça havadar bir modeldir. 2017 yılında tekrardan karşımıza çıkmıştır. Hangi renk tercih edilirse edilsin kişiye ayrı bir hava verir. Ama burada dikkat edilmesi gereken başka bir nokta bulunmaktadır. Boyu kısa olanlar için avantajlı bir şapka değildir. Kişiyi olduğundan daha kısa gösterir.


RETRO ŞAPKA

Bütün kadınların gözdesi olan bir şapka modelidir. Hiçbir zaman modanın dışında kalmayan şapka 2017’da da kendine yer bulmuştur. Bu şapka modelinde en güzel renkler kırmızı ve mavidir. Retro tarzı olan bu şapka son derece çarpıcı ve ideal bir görünüme sahiptir. Bu şapka modelini kullanan bayanlar elagant ve cici bir duruş kazanmaktadır.

BİNİCİ ŞAPKALARI

2017 tasarımları arasında binici şapkaları da vardır. Bu şapka atletik bir görünüme sahiptir. Rahat kıyafetlerle ve günlük yaşamda kullanılabilecek modeller arasındadır. Ponponla şıklığı destekleyecek bir görünüm elde etmiştir. Doğru bir kıyafetle kombinlendiğinde etkileyici bir hava vermektedir.

FRANSIZ BERE

Fransız bereleri yıllarca tüm kadınlar beğeni ile takmışlardır. Herkes tarafından ilgi gören bir modeldir. Kullanıcı kişi tarafından sağlam bir seçimdir. Klasik modeller arasındadır. Sanatçı kişilikli bir görünüm verilmek isteniyorsa takılacak bir modeldir. Kot pantolon, beyaz bir gömlekle kombin yapıldığında oldukça gizemli görünüş elde edilecektir. 2017 kış sezonu için göz alıcı bir modeldir.

PONPONLU VE TÜLLÜ BERE

Gösterişli olan ponponlu örgü şapka spor bir montla, spor bir kabanla uyumlu renklerle bayanların beğenisine sunulur. Bu ponponlu örgü şapkalar aynı renk örgü eldivenlerle kombinlendiğinde mükemmel bir hava yakalanır. 2017 şapka modelleri arasında olan bu şapka sade ve şık bir görünüm kazandırır.

Ponponlu şapkalara kaplanan tüller genç kızlar tarafından ilgi görmektedir. Özenli seçimlerle mont ve kabalarda renk uyumu yakalandığında elegant bir duruş oluşturur. Sade gösterişten uzak spor bir kıyafet bu şapka ile etkileyici hale gelir.

Şapkalar kıyafetlerle doğru bir şekilde seçildiğinde elegant ve sıra dışı stilleroluşturulmasına yardımcı olur.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb