2017 Yılının En Trend Kıyafet Kombinleri

Author

Categories

Share

2017 Yılının En Trend Kıyafet Kombinleri

2017 yılının en trend kıyafet kombinleri daha çok free tarzı yansıtıyor. Geçen senenin sonlarına doğru başlayan tayt akımı bu yılın başında da devam ediyor. Özellikle koyu açık renk kombinleri yine her yıl olduğu gibi ön plana çıkmış durumda. Tayt denimler ile birlikte kullanılan saçaklı ince ceketlerin altına kullanılan strablez veya dar body tarzı kıyafetler vücudu ortaya çıkarırken rahat hareket etmeyi sağlıyor. Özellikle genç bayanlar bu yıl şıklık ile rahatlığı bir arada taşıyor. Yılın modasında kombin renklerinde herhangi bir seçime yer verilmeden her renk tonu ile çalışmalara yapılmış. Fakat en çok dikkat çeken kombin türlerinde saçak akımı var. Denimli kombinler Denimle yapılan kombinlerde 2017 yılına özel kovboy gömlekleri ön plana çıkıyor. Robalı kullanılan gömleklerin ön kısmında yine saçak görmek mümkün. Renk olarak denim, mavi keten ve süet çikolata kahve kumaş kombinler mevcut. Bu tarz kıyafetler ile genellikle çapraz askılı çantalar kullanılırken ayakkabı olarak yine kovboy topuk küçük ayakkabılar ve beyaz spor ayakkabılar tercih ediliyor. Bu tarz kıyafetlerin üzerine Bahar aylarında trençkot Yaz aylarında omuzları ince, uzun yelekler tercih ediliyor. bu kombinler sadece denimler ile kullanılmıyor.

Aynı zamanda tayt ve dar paçalı pantolonlarında en göz de kombin türü denebilir. Kovboy gömleklerin yerini bazen salaş t-shirtler alabiliyor. Saçlar tepeden sımsıkı bağlanmış atkuyruğu oluyor. Mini Etek Kombinleri Mini etek kombinlerinde bu yıl uzun renkli çoraplar en trend hareket olarak karşımıza çıkıyor. Bahar aylarında kullanılan çoraplarla birlikte bileklerde bağlamalı kullanılan botlar ince bilekleri zarif bir şekilde oraya çıkarıyor. Süet mini eteklerle kullanılan süet yelekler şık ve elegan bir tar sergiliyor. Bu tarz kumaşlar ile genellikle ince keten gömlekler ilk tercih olarak karşımıza çıkıyor. Mini etekte bu yıl kırmızı akımı başladı. Natürel tercih edilen modeller bazen önden düğmeli olarak yer buluyor. Üst parça olarak daha çok soft zemin üzerine floral desenleri tercih ediliyor. Rahatlığı seven genç kesim bu tarz eteklerin üzerine daha çok baskılı penye t-shirt tercih ediyor.

2017 Yılının En Trend Kıyafet Kombinleri arasında  Tek parça kombinler de bu yıl beyazı sıkça göreceğiz gibi geliyor. Beyaz zemin üzerine yapabileceğiniz bir sürü detay tercihi mevcut. Elbiselerin etekleri mini konumundan çıkıp midi konumuna geliyor. Kadınlar bu yıl yolda daha rahat yürüyecek. Model kesimleri genellikle kloş ve kalem. Çanta ve ayakkabı uyumu şimdilik rafta kaldı ama büyük çanta modası devam ediyor. Bu tarz kombinler ile saçlar salaş. Tek şekil tercih edilen saçlar bazen ince dalgalı olarak kullanılabiliyor. Şortlu takımlarda artık üst parçada da bir dekolte söz konusu. Gömleklerde açık yaka, t-shirtlerde ise açık göbek şortlar ile yapılan en iyi kombin türleri. Tesettür kombinlerinde ise geçen yılın denim modası devam ediyor. Keten eşarplar ince denim pardösüler ile şık ve tarz bir duruş sergiliyor. Eşarplarda da yine saçaklar görmek mümkün. Bu sene kombinlerde en çok kullanılan ayakkabı türü keten spor ve stiletto. Stilettoların topukları genellikle yarım olarak tercih ediliyor. her yılın vazgeçilmezi lacivert ve siyah bu yıl yerini krem ve kırmızıya bırakıyor.

2017 Yılının En Trend Kıyafet Kombinleri Resimleri

 

Author

Share

Önceki İçerikMakyaj Ve Güzellik
Sonraki İçerik2017 Gelinlik Modelleri