2017 Sokak Stili | Hanımların Dünyası

loading...

2017 Sokak Stili

2017 Sokak Stili

2017 Sokak Stili

Her yerde olduğu gibi sokakta da modayı yakından takip etmek isteyenler için 2016 yılına özel sokak stilinde nelerin olduğuna şöyle bir bakalım istedik. Moda dünyasının en çok takip edilen isimlerinden biri olan Susanna Lau ya da bilinen adıyla Susie Boble’a göre bu yıl sokak stilinde kullanılan detayların önemi büyük olacak. Bundan dolayı da, her zaman klasik bir şekilde kullandığımız aksesuarları bu yıl farklı şekillerde kullanmaya başlayacağız. Örneğin, saç bandı olarak kullandığımız bandanalar bu yıl bileklerde oldukça şık duracak.
Sokak-stili
Ayrıca genelde omuzdan askılı kullandığımız çantaların da askılarını bileklerimize dolayıp yürümekte bu yılın sokak modası trendleri arasında. Ayrıca kullandığımız çantaların askıları eğer zincirliyse, bu zincirlerin bileklerimizde oldukça hoş görüneceğini de ekleyelim. Bu yıl oldukça trend olan bir başka özellik ise büyük ve gösterişli küpeler. Bunun yanı sıra, direk dövme olarak tırnağa yapıştırılan ojelerin yanı sıra, desenli ojelerin de gayet hoş görüneceğini belirtmek gerek.
Sokak-stilleri
Kısaca özetlemek gerekirse 2016 sokak modasında üzerimizdeki her şeyi süslemek oldukça revaçta. Örneğin, giydiğimiz sade ayakkabıları zincirler, deri parçaları veya sade ama parlak taşlarla süsleyebilir, günlük kullandığımız çantaları da rengârenk bag bucks’lar ya da çanta böcekleriyle baştan başa donatabiliriz. Bu yıl göze çarpan trendlerden biri de ayakkabılara ve kıyafetlere iliştirilen ponpon ve tüyler. Biraz abartılı gelse de, bu yıl sokak modasında bu saydıklarımızı görmeye oldukça alışacağımızı belirtmek gerek.

2017 Sokak Stili Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb