2017 Saç Modelleri

Author

Categories

Share

2017 Saç Modelleri

2017 Saç Modelleri 2016 saç modelleri bakımından pek çok farklı trend aynı anda görülmektedir. Saç modellerinde pek çok moda akımının etkisi aynı anda görülebilmektedir. Siz de bu moda akımlarından birine ayak uydurarak trend bir görüntü yakalaabilirsiniz.
2017-yılı-bayan-saç-modeli
2017 Saç Modelleri İçin Etkili Olan Moda Akımları Şu sıralar özellikle bir eskiye dönüş modasının izleri hemen her sektörde kendisini göstermeye başlamış bulunmaktadır. Bu eskiye dönüş modasına uygun olarak çok eski yıllarda popüler olan saç modellerine bir dönüş söz konusu olmaktadır.

High angle portrait of a  beautiful woman with curly and pigtail hairstyle.  - isolated on white
Özellikle de saç aksesuarları ile saç modellerinizi tamamlarken bu modaya da ayak uydurabilirsiniz. Daha çok eskitilmiş görünümlü ya da porselen görünümlü olan aksesuarları tercih edebilirsiniz.
Kısa-saç-modeli
Eskiye dönüş modasının yanında modern akımlar içerisinde bir asimetrikliğin öne çıkmış bulunduğu bir moda akımı da yer almaktadır. Bu akıma uygun şekilde pek çok ünlü de saçlarının bir kısmını uzun bırakırken bir kısmını kazıtmışlardır. 2017 saç modelleri arasında saçlarını kazıtmış olan kişiler konusunda bir cinsiyet farkı da bulunmamaktadır.
Bayan-saç-modeli

Author

Share