2017 Makam Odaları Modelleri

Author

Categories

Share

2017 Makam Odaları Modelleri

 

Makam odalarının çeşitliliği saymakla bitmez. Duruşunuz, yapınız veya işinizin detaylarına indiğimizde, bu alan bizlere sonsuz bir alemin de sırlarını açmış gibi. Gelişen dekoratif ve teknolojik ilerlemeler her gün yeni bir farklı bakışı hayata karıştırıyor. Durum böyle olunca da kafanın karışmaması elde değil. Yönetim grubunda çok ağır bir duruşunuz, konumuz ve mevkiniz varsa, sizin için en çok tercih edilen modelleri düşündük. Tam da adınıza yakışır cinsten.

Odanızın boyu her zaman ki gibi önemlidir. Koltuk modellerinin nasıl olması, hangi renkleri rahatlıkla kullanabileceğiniz, gün içinde nelerle ilgilendiğine kadar pek çok ayrıntıya uğramakta yarar var. Tercih edilen modeller arasında kırmızıya dönük olan kahverengiler son derece uygundur. Tarihsel simgeler, hayatınızda kendinize hedef seçtiğiniz lider, bayraklar, kurumunuzun flamasına kadar yer vereceğiniz simgelere müsait bir alan yaratmaya başlıyoruz. Geniş ve şık avangart koltuklar, büyük bir toplantı masası, sehpalar, dolaplar, bazen de kişiye özel olarak dizayna katılan halı motifleri yeri süslerken, odanın anlamı da git gide büyüyor değil mi? Toplantı masasından ayrı bir alanda kurulan büyük bir masa, masaya ait devam eden bir başka oturma grubu da, kalabalık ve önemli konuların görüşüldüğü resmi bir alanı simgeliyor.

Yer kaplamalarının en çok tercih edileni genelde rahat bir ortamda, laminat olurken, parlak bir gösterişi tercih edilen plaza ve holding iş sahalarında, parlak yer döşemelerinin kullanımı, odanın aydınlatmasıyla beraber ışıl ışıl bir görünüm elde eder. Bu alanlarda işte kullanılan yer motifleri önemlidir. Masa ya da sehpa altlarında kalan, tarihsel dokular ya da mistik bir ambiyans yaratan halılar, uyumu yakaladığı sürece bu alana zengin bir görünüm katmaya da devam edecektir.

Günümüzde her alana göre ofis eşyaları sunan pek çok yer bulunmaktadır. Takım halinde satılan, yönetim masa grubunda bu aksesuarları kullanmanız da son derece önemlidir. Düzen ve tertip, aynı zamanda resmi bir görünümde izlenimini verir. Teknolojik araçların odanızın da ne denli yer aldığını da önemsemeniz, haberleri daha çabuk almanıza katkı sağlayacaktır. Duvarların içine monte edilen dolap süslemelerle beraber, yerden kazanacak aynı zamanda bu ağır ve otoriter görüntüyü şıklıkla buluşturacak sınız. Karanlık olmaması için, dolapların gizli bölmelerine de ışıklandırmalar ekleyebilirsiniz. İsterseniz çalışma masanızda da aydınlatmaya gidebilir, ışıklandırma için kendinize özel bir aydınlatma tercih edebilirsiniz. Sizi yansıtan, kasvetli olmayan fakat bir o kadar da ağır bir makam odası, tercih edilecek en sık ve en zor örneklerdendir. İşiniz, gününüz ve çalışanlarınız, iş ortaklarınızın size olan kazanımı için, bu şansı dekoratif düzenlemelerle başlatabilirsiniz.

Farklı duvar bölümlerine asılan asma raflarla beraber, gerekli arşiv düzenlemelerinizi yapabilir. Aradığınız her olaya anında ulaşabilirsiniz. Kullanacağınız çok katmanlı dolaplar, fazla yüksek olmamak kaydıyla, odanızın enine doğru uzandığında, daha çok yeri kaplasa da, beyazların rengiyle beraber kamufle edilebilen bir duruma da gelecektir eminiz.

2017 Makam Odaları Modelleri Resimleri

Author

Share