2017 Kumral Saç Renkleri | Hanımların Dünyası

loading...

2017 Kumral Saç Renkleri

2017 Kumral Saç Renkleri

2017 Kumral Saç Renkleri

Saç renklerinde öne çıkan kumral saç renkleri bu sezon daha çok küllü kumral ve altın kumral gibi renklerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Özellikle küllü kumral saç rengi son derece doğal bir ton olması ve neredeyse her ten rengi ile uyum sağlaması nedeniyle son yıllar da sıkça tercih ediliyor. Küllü kumral, açık kumral ve altın kumral saç renkleri bu sezon 2017 kumral saç renkleri içinde son derece tercih edilen saç renklerinden.

Kumral Saç Modelleri

Kumral saç renklerinde farklı tonlarda pek çok renk özellikle kumralın açık tonlarıyla bu sezon sıkça karşımıza çıkıyor. Özellikle bayanlar da açık bayan kumral saç renkleri ve küllü kumral, koyu kumral, altın kumral ve dore kumral gibi pek çok kumral tonu son derece trend bir şekilde karşımıza çıkmakta. Kumral saç renkleri genel itibariyle her cilt tonu ile uyum sağladığı için en sık tercih edilen açık ve doğal saç renklerinden.

Kumral Saç Trendi

                                          Kumral Saç Trendi


Kumral Saç Tonları

2017 sezonunda dikkat çeken kumral saç renklerinde ayrıca balyajlı renkler ve modeller de öne çıkmaya devam ediyor.Balyajlı kumral saç renkleri özellikle açık kumral saç renkleri üzerine sarı ya da dore balyaj uygulanarak elde edilen saç renkleri arasında yer alıyor. Birçok tonu bulunan kumral saç renklerinde ışıltılı kumral saç renkleri ve tonları bir hayli ön plana çıkan saçlardan.

2017 Kumral Saç Renkleri Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb