2017 İlkbahar Yaz Renk Modası

Author

Categories

Share

2017 İlkbahar Yaz Renk Modası

Havalar ısınmaya başladıkça ruhumuz ve neşemizin arttığı bu aylarda, giyim ve kuşamımıza daha bir özen gösterir oluyoruz. Renkler, günlük duygu halimizi yansıtmanın aynı zamanda stil sahibi olmamızın en önemli rolünü oynuyor. Okyanus mavileri, mis kokulu çiçek renkleri, orman yeşilleri ve dahası bu sezonun yıldızları olacak. Peki, bu bahar ve yaz hangi renkleri daha sık giyeceğiz, hangi renkler ön planda olacak? 2017 İlkbahar Yaz renk modası deyince aklımıza hangi renkler gelmeli? Aqua Mavisi Yaz ve deniz! Suyun, denizin, okyanusun, gökyüzünün en canlı mavileri bu bahar ve yaz aylarında üzerimize de yansıyacak. Sahillerde tiril tiril elbiseler su mavisi renginde göze çarpacak… Kırmızı-Turuncu Ve tabii ki, gün batımının göz alıcı tonları var.

Turuncu, portakal, kayısı, şeftali, kavuniçi, narçiçeği, mercan ve ateş kırmızısı da bahar ve yaz renk trendlerinde başı çekiyor. Lapis Mavisi Saks ve parlament mavisi bu sezon cazibeli lapis mavisine dönüşüyor. Ünlü markaların sık kullandığı renk tercihlerinden biri. Şık gece elbiselerinde, dekolteli ve pırıltılı kombinler de bu rengi kullanacağız. Metal Etkisi Bakır, altın, gümüş tonlarında metalik renkler de bu sezon favoriler arasında… Orman Yeşili Kışa dost olan orman yeşili ve yaprak yeşili gibi koyu yeşiller, 2017 ilkbahar yaz renk modası içinde iddialı rakiplerden biri. Bahar ve yaz aylarında kısa şort tulumlarda yeşil tonlarını görmeye hazır olun. Çuha Çiçeği Rengi Hardal ile limon sarısı arasında kalan bu hoş renk, içimizi açacak.

Canlılık ve enerji katan bu sarı renk, özellikle çiçekli elbiselerde ve pantolon gömleklerde öne çıkacak. Pembe Olmazsa olmazdı! İlkbahar ve yazın en sıcak renk tercihi açık ara pembe! Neon, fuşya, pastel ve tüm çiçeklerin tonları var. Pembeyi her kombinde kullanıp stil ve çarpıcı görünebilirsiniz. Beyaz Asalet, duruluk ve eforsuz şıklık. Her kadının dolabında birkaç parça beyaz ürün olmalı. Beyaz casual bir elbise, beyaz gömlek, beyaz jean… Elektrik Mor Şüphesiz, 2017 ilkbahar yaz renk modası bize morun bu tonunu hatırlatacak. Her tonu güzel, ancak can yakan elektrik rengi moru birçok parçada kullanabilirsiniz. Niagara Mavisi Rahatlatıcı denim rengi bu bahar ve yaz da modada yerini buluyor…

2017 İlkbahar Yaz Renk Modası Resimleri

 

Author

Share