2017 İlkbahar Stil Kombinleri | Hanımların Dünyası

loading...

2017 İlkbahar Stil Kombinleri

2017 İlkbahar Stil Kombinleri

2017 İlkbahar Stil Kombinleri

Kış mevsiminin sonlarına doğru yaklaştığımız şu günlerde, 2016 ilkbahar modasında hangi parçaların trend olacağını merak etmeye çoktan başladık bile. Özellikle de ilkbaharda kullanacağınız kıyafet ve aksesuarlar için alışverişe çıkmak istiyorsanız, Olivia Palermo’nun ilkbahar mevsimine özel olarak seçtiği parçalardan ilham alabilirsiniz. İşte birçok kişinin yakından takip ettiği ünlü stil ikonu Olivia Palermo’ya göre 2016 ilkbaharında en çok giymek isteyeceğimiz parçalar:
Güzel-trend-stil-modelleri
Çiçek Desenli Elbiseler: İlkbahar mevsimini en güzel şekilde çağrıştıran parçalardan biri olan çiçek desenli elbiseler sayesinde ilkbahar mevsimini üzerimizde yaşatabileceğiz. Genel olarak uzun elbiseler şeklinde tasarlansa da, dizde ya da diz üstü olarak tasarlanmış çiçek desenli elbiseleri de bu yıl oldukça sık bir şekilde görmek mümkün.
Fırfır Detaylı Bluzlar: Olivia Palermo’ya göre bu yıl ilkbahar mevsiminde görmeye alışacağımız diğer parçalar ise bol fırfır detaylı bluzlar. Bunun yanı sıra, dantel detaylar kullanılarak tasarlanmış ve birbirinden zarif görünen bluz ve elbiseleri de unutmamak gerekiyor.
İlkbahar-trend-stil-kombinleri
Olivia Palermo’nun 2016 ilkbahar stilinde göze çarpan bir diğer detay ise narçiçeği ve pudra pembe renklerin yanı sıra, iri kemerler ve son derece abartılı bir görünüme sahip olan aksesuarlar oluyor. Bunun yanı sıra, zarif aksesuarlar başta olmak üzere, vücut takıları, çiçek, meyve ya da hayvan motifleri, karmaşık takılar, afro-amerikalı tribal takılar, uzun zincirli kolye ve küpelerle birlikte piercinglerin de 2016 ilkbahar mevsiminde oldukça öne çıkacağını da eklemekte yarar var.

2017 İlkbahar Stil Kombinleri Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

gonca diyor ki; 13 Haziran 2016 - 03:03

Gül desenli kıyafetler küçüklüğümde vardı.Ancak puantiyeli kıyafetler daha moda.

CEVAPLA

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb