2017 İlkbahar Modası | Hanımların Dünyası

loading...

2017 İlkbahar Modası

2017 İlkbahar Modası

2017 İlkbahar Modası

İlkbahar dönemi geldi ve defileler renklendi. 2016 İlkbahar-Yaz sezonu moda trendlerine yön veren sokak defilelerinde birbirinden önemli tasarımcılar yeni tasarımlarını sergiliyorlar.

Renklerin Dansı

İlkbahar dönemi denildiğinde akla hemen cıvıl cıvıl renk tonları gelmekte. Bu İlkbahar döneminde de canlı renkler karşımıza çıkıyor. Özellikle kırmızı tonların egemen olacağı yeni sezonda Latin esintileri karşımıza çıkacak.

İspanyol ateşi olarak da adlandırılan bu moda akımı sayesinde kırmızının en ateşli tonları sokaklarda karşımıza çıkacak. Kırımız ile siyah tonların uyumuyla elde edilen modeller dikkat çekici bir sonuç almanızı sağlayacak. Özellikle elbiselerde karşımıza çıkacak bu Latin esintileri, feminen görüntünün de ön plana çıkmasını sağlayacak.

Trend-bayan-ilkbahar-modası
Latin Kombinlere Yer Açın

İspanya’da hemen her dönem moda olan kırmızı ile siyahın birleşiminden elde edilen canlı elbiseler, bu sezon her yerde karşımıza çıkacak. Özellikle fırfır detayların yer aldığı modeller mükemmel sonuç elde etmenizi sağlayacak.

2016 İlkbahar döneminde karşımıza çıkacak Latin tarzı elbiselerin omuz kısmı açık olan modelleri de revaçta olacak. Bunun yanı sıra kısa ve yarım şal tarzında modeller de öne çıkacak. Bu elbiselerin iç kısmına giyilecek siyah ve tül detaylı gömleklerle de kombininizi tamamlayabilirsiniz.

İlkbahar-modası-kombini
Latin esintilerini tercih eden kişiler için kırmızının hakim olduğu topuklu ayakkabılar önerilmektedir. Bunun yanı sıra aksesuarda sadeliğin ön plana çıktığı bu akımda küçük çantalarla şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Latin esintilerin hakim olduğu kombinlerde etekler genellikle diz boyunda tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra saçlara takılan çiçekler de önemli bir yer edinmektedir. Bunun yanı sıra dileyenler kırmızı geniş şapkalardan da tercih edebilir. Bu tarz kombinle birlikte feminen duruşunuzdan ödün vermeden kırmızının büyüleyici tonlarıyla harika görünebilirsiniz. Birçok markanın önemli kreasyonları arasında en doğru modeli tercih edebilirsiniz.

2017 İlkbahar Modası Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb