2017 Gelinlik Modelleri

Author

Categories

Share

2017 Gelinlik Modelleri

2017 gelinlik modellerinin trend hareketi kabarık etekler. Genç kızları prenses gibi gösteren bembeyaz gelinlik modası geri döndü. 2016 yılının balköpüğü, kırık beyazı ve pembe gelinlik modası rafa kalktı. Kabarık eteklerin arkasından gelen kuyruklar uzun ve uçları gipürlü duvaklar ile bütünleşti. Etek uçları ve büstiyer kısımları yoğun taş süslemeli tercih edilen gelinlik modelleri daha çok esmer bayanların tercihi oluyor. Kumral ve sarışın bayanlar tercihlerini natüralizmden yana kullanıyor. Gelinlik modellerinin altına tercih edilen ayakkabı modellerinde saten kumaş hakim. Kırık beyaz ve krem rengi tercih edilen gelin ayakkabılarının üzerleri de gelinlik büstiyerleri gibi taş işlemeli olarak tercih buluyor. 2017’ nin En Trend Gelinlik Modelleri  en trend 2017 gelinlik modelleri düşük omuzlu, kayık yakalı gelinlikler. Bu modeller ise genellikle sırt dekolteli olarak tercih ediliyor. v şeklinde inen sırt dekoltesinin etrafı Fransız danteller ile adeta buradayım diye bağırıyor. Bu şekilde kullanılan sırt dekoltelerini bazen derin v yakalar tamamlıyor. Bu modellerde ise omuzlarda kullanılan dekorlar hoş ve seksi bir tarz ortaya koyuyor.

Artık genç kızlar gelinlikte masumiyetten çok seksapalite arıyor. Senenin gelinlik modellerinde de bu özellik bolca var. Özellikle balık tarzı gelinlik modellerinde bunu görmek mümkün. 2017 Balık Model Gelinlik Gelinlik modelleri içinde genç bayanların en çok tercih ettiği modeller arasında gösterilen balık gelinlik modellerinin bu kadar rağbet görmesinin ilk nedeni ince beli ortaya çıkarırken popoyu yuvarlak göstermesi. Etek uçları kloş ve dantelli olursa daha çok dikkat çekiyor. Üst kısımlarda yine düşük omuzlar ve straplez kesimler ön planda. Balık modelleri gelinlik olarak gösteren uzun sade tül duvaklar seksi görüntüye masumiyet ekleyerek meleksi bir görüntü sunuyor. Bu görüntü erkeklerin en çok sevdiği şey.

İskeletsiz Kabarık Etekli Gelinlik Modelleri Kabarık etekli gelinlik modellerinde iskelet istemeyenler için farklı seçenekler de mevcut. örneğin etek üzerindeki fırfırlı tül işlemeler, kat kat döşenmiş saten kumaşlar ve üzerindeki taşlı detaylar bu tarz gelinlik modellerinden bir kaç örnek olarak gösterilebilir. Ön tarafta detay istemeyen hanımlar için sadece arkası dekolte ve işlemeli olan modeller de mevcut. tül ve organze sevmeyen genç bayanlar için sadece saten modeller mevcut. Ama bunların arasında bembeyaz rengi bulmak çok zor. Genellikle kırık beyaz ve balköpüğü rengi tercih ediliyor. Bunun nedeni sade saten kumaşın parlaması.

Türbanlı 2017 Gelinlik Modelleri  türbanlı gelinlik modellerinde yine bol bol gipür ve işleme var. Bunları işlemeli duvaklar takip ederken kol detayları bu yıl ispanyol olarak tercih ediliyor. Geniş kol ağızlarında kullanılan Fransız danteli ve beldeki tacı andıran işlemeler gelini prenses yapıyor. Beyaz türban omuzlara kadar inerken üzerine kullanılan duvak yine işlemeli ve taşlı tercih ediliyor. Türban modellerde kullanılan balık tarzında vücudun her yerinde işlemeler kullanılıyor. natürel bir tarzı tercih eden bayanlar bu tarz sofistike modellerden uzak durup organze ile saten karışımlarını tercih ediyor. Gelin ayakkabılarında bu yıl platformların yerini stilettolar alıyor. Kesik sivri burun beyaz saten ayakkabılar orta veya yüksek topuklu olarak karşımıza çıkıyor.

2017 Gelinlik Modelleri Resimleri

Author

Share