2017 Gelinlik Modelleri

Author

Categories

Share

2017 Gelinlik Modelleri

 

Bir çok gelinlik modelleri vardır ve evlenecek olan gelin adaylarının hepsi gelinlik modelleri arayış içindeler ve bu konuda da çok zorlanmaktadırlar. 2017 Gelinlik modelleri arasında en dikkat çeken prenses kesim model gelinliktir. Çok muhteşem bir görüntüsü var ve genç bayanların gözlerini kamaştırmaktadır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Prenses model A kesim yani düz bir kesimden oluşmaktadır. Etek kesimi ile çok ilgi çekilen bir gelinlik modelidir. Etek kesimleri düz modeldeki gelinlikler daha çok olgun bayanların tercihi olsa da artık genç bayanların da beğenisi olmuştur. Prenses gelinlik modellerinin sırt dekoltesi vardır. Düz kesim gelinliklerde sırt dekoltesi vardır.

Gelinlik modeli seçerken etek kısmına da özen gösterin. Çünkü etek kısmı da genellikle çok modelli olmakta ya da sade olmaktadır. Aynı zaman da mevsimlik olmasına da dikkat etmeniz gerekiyor. Gelinlik modellerinin kesimleri düğün mekanına göre de seçmek doğrudur. Gelinliğin kumaşlarına göre gideceğiniz düğün mekanına uygun olmalıdır. Beğendiğiniz gelinlik modellerinin bazıları düğün mekanına uygun olmayabilir. 2017 Gelinlik modellerine hem zevkine göre hem de düğün mekanına uyması lazımdır. Gelinlik kesimlerinin bir çok modeli vardır. Gelinlik seçimlerinde en önemli konu da vücudunuza uygun olup olmadığıdır. Vücut tipinize göre gelinlik modeli seçerseniz sizlere daha çok yakışacağından hiç şüpheniz olmasın.

A kesim gelinlik modelleri bayanların vücutlarının üst kısmını sarar ve beli de saran gelinliklerden meydana gelmektedir. A kesim gelinlikler her vücut tipli bayanlara uygun olmaz. Risk almanızı tercih etmiyoruz. Daha çıtı, pıtı genç kızlara göre bir gelinlik modelidir. Prenses etek gelinlik modellerini de anlatmaya geçelim. Prenses gelinlik etek modelleri göğüsten bele kadar sım, sıkı sarar. Yani dar bir modeldir. Belden aşağıya ve bu model belden kabartılı olmaktadır. Ama çok kabartılı bir modeldir ve prenses etek modeli çılgınca bir güzelliktedir. Bu modeli giyebilecek modeller armut vücut tipli olan bayanlar rahatça giyebilirler. Aynı zaman da üçgen vücut tipteki bayanların da giyebileceği modellerdendir. 2017 Gelinlik modelleri hakkında bilgi almak için bu site sizlere yardımcı olacaktır.

Prenses etek gelinlik modeller kalçalı olan bayanlara çok yakışmaktadır. Kalçalarınızı saklamak ve kalçalarınızı beli etmemek istiyorsanız prenses etek modelini tercih edebilirsiniz. Yalnız ince belli bayanlara prenses etek gelinlik modeli pek yakışmaz. Daha çok kalçalı bayanların üzerinde güzel görünür. Balık etek gelinlik modellerde çok takip edilen gelinliklerden olmaktadır. Ayrıca müthiş bir güzelliği de vardır. Deniz kızı çok seven genç kızların çoğu balık etek gelinlikleri giymek isterler. Balık etek gelinlik modellerini sadece giymek istemeniz yetmez. Balık etek gelinlik modelleri kalçalı bayanlara yakışmamaktadır. Kalça da sımsıkı oturduğu için kalçalı bayanların kalçalarını daha çok belli ettiği için ve kötü göründüğü için tavsiye edilmez.

Yarım balık etek modelleri çok hareketlidir. Bayanlara çok hareketlilik kattığı için daha çok enerji dolu bayanlara yakıştığını belirtmek isterim. Bir başka gelinlik modellerinden biri de empire gelinliktir. Özellikle Avrupa ülkelerinde çok model olmuştur. Bu gelinliğin farkı belden değil de göğüs altından etek modeli oluşturmaktır. Göğüs altından etek kesimi olmuştur. Ama boyları ise kısa değil uzun boydan olmaktadır. Bu model gelinliğinde modeli incelemek için bu siteye girip tüm gelinlik modellerini daha yakından inceleyin.

Author

Share