2017 Gelinlik Modası

Author

Categories

Share

2017 Gelinlik Modası

 

2017-gelinlik-modasi

2017 yılına daha girmeden ünlü moda isimleri gelinlikleri 2017 adıyla çıkartmaya başladı bile. Düğünlerde damatlıkla uyumlu olarak büyük dikkat çeken gelinlikler bu sene nasıl olacak? Ünlü markaların birbirinden farklı modellerinden sizin için dikkat çekenlerini derledik. Özellikle bu sene düşük omuzlu ve düşük kollu gelinliklerin görücüye çıkacağı şimdiden belli oldu. Düşük kollu gelinlikler geçmiştekinin aksine daha bol ve daha düşük olarak bu senenin trendi olmaya aday. Ayrıca işlemeli gelinliklerin de trend olacağı 2017 gelinlik modasında aşırı abartılı ve süslemeleri modellerden kaçınılmış, sade fakat oldukça parıltılı gelinliklere yer verilmiş. Bu tarz gelinlikler oldukça sade gibi görünse de düğün esnasında tüm dikkati üzerine çeker ve oldukça etkili olur. Bu tür gelinliklerde parıltı vermek için genellikle süsleme taşlar kullanılır ve bu da dikkat çekmek için fazlasıyla yeterlidir.

Bir diğer modelde ise dantel kullanımı yapılmıştır. Özellikle göğüs kısmında verilen dekolteli dantel işlemeli bu senenin modasından. Bu gelinlik modellerinde ipek kumaş kullanılıyor ve görünümünden ziyade giyimi de kullanışlı ve rahattır. Kollarda ve omuzlarda kullanılan dantel işlemeleri güzel görünmesinden ziyade oldukça dikkat çekecektir ve düğünde tüm dikkati sizin üzerinize çekecektir. Aman dikkat dantel işlemeleri fazla olan gelinlikler damatlığı geride bırakır ve ikili uyumu bozar, dikkat! Renkli çiçekli detaylı gelinlikler de bu senenin modası olacağı aşikar. Dikkat çekmenin yanı sıra çekilen fotoğraflarda ekstradan hoş görüntüler ortaya çıkar ve düğünden sonra da güzel hatıralar olarak arşivinizde kalır. Bir diğer gelinlik modelinde sırt dekoltesine oldukça fazla yer verilmiş. Sırtta V şeklinde uzun ve büyük bir dekolte verilmiş. Gelinliğin ön tarafında da uzun ve kısa seçenekli olarak sunulan model ön taraftan olduğu kadar arka taraftan da ilgi çeker. Tercih edilen gelinlik modellerinden biri olan bu modele ilgi yüksek.

Gelinlik modasına standartlarda devam ediyor. Etekleri kabarık modellerin yanı sıra ince belli ve kabarık etekli modeller de bu senenin modasından. Bunların yanı sıra mini gelinlik tarzında eteği kısa olan veya ön tarafı kısa, arka tarafı uzun modellerde bu senenin tekrar trendlerinden. Öte yandan aşırı dekolteli gelinlikler de bu senenin trendlerinden olmaya aday. Göğüs dekoltesinin abartı olduğu ve mini boyda olan gelinlikler, gelinlikten ziyade gece dışarıya çıkmak için giyilen kıyafetleri andırıyor.

Author

Share