2017 Ev Dekorasyonu Modelleri

Author

Categories

Share

2017 Ev Dekorasyonu Modelleri

Eğer 2016 yılında bütün evi farklı renklerle dekore etmediyseniz, siz de gelişen dekorasyon fikirlerine uymuşsunuz demektir. Çünkü artık ev dekorasyonu fikirleri beyaz ve aydınlığın gücüyle gelişiyor. 2017 yılı ev dekorasyonu trendleri ile bunu daha çok göreceğiz..

Pintereset’e göre 2017 yılında geometrik yapılar ve iskandinav tarzı ön plana çıkacak. Bununla birlikte sadelik ve farklı aydınlatma sistemleri, evin her bir odası için tercih edilecektir.

Bu yazımızda 2017 yılında ön plana çıkacak ev dekorasyonu trendleri ve fikirlerini ele alıyoruz.

yazlik-ev-dekorasyonu-modeli
1. Ev Duvar Kağıtları

2016 yılında duvar kağıtları daha çok tercih edilecek. Bu duvar kağıtlarını duvara uyarlamak son derece basittir. Bu kağıtlar arasında simli ve parlak olanların daha çok tercih edileceği söyleniyor.

2. Ahşap Mutfak Mobilyaları

2016 yılında iskandinav tarzının ön plana çıkacağını belirtmiştik. Günümüzde bir mutfak dekorasyonundan bahsederken en çok üzerinde durulan eşyalardan birisi olan mutfak masasını, ahşap ve açık renkli olarak tercih etmeniz önerilir.

Trend-ev-dekorasyon-modeli-kombinleme
3. Yeşillik

Evinizin her bir köşesi için farklı yeşillikler bulundurabilirsiniz. Mutfak, oturma odası başlıca alanlardan birisidir. Özellikle oturma odası köşeleri bunun için son derece uygun alanlardır. Mutfak için ise küçük yeşillik bitkiler daha uygun olacaktır.


Trend-ev-dekorasyonu4. Yastık Yüzü Modelleri

Canlı desenlere sahip, beyaz ve parlak tonların ön plana çıktığı yastık yüzü modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle oturma odanız için ideal olacaktır. Burada oturma odanızda parlak ve açık renklerin ön plana çıktığını varsayıyoruz.

5. DIY Dekorasyon Fikirleri

2016 yılında özellikle mutfaklarda yer kazandıracak DIY dekorasyon fikirleri ön plana çıkacaktır. Son yıllarda mutfak dekorasyon fikirleri oldukça revaçta ve bu aşamada mutfaklar için oldukça güzel fikirler sunuluyor hem de bunun için çok masraf yapmanıza da gerek yok.

2017 Ev Dekorasyonu Modelleri Resimleri

Author

Share