2017 Erkek Modası

Author

Categories

Share

2017 Erkek Modası

2017 İlkbahar Yaz erkek modasında çorapsız giyilen kundura, bilekte biten paça olayı rafa kalkıyor. Erkekler bu yıl daha ağır ve erkeksi tavırlarını ortaya koyuyor. Pantolonda genellikle kadife, denim, keten gibi spor tarzı yansıtan parçalar ön plana çıkıyor. Bileği saran pantolon paçaları ayakkabı ve koyu renk çoraplar ile bütünleştiriliyor. 2016 yılının ekoseli gömlek modası 2017 yılında yerini daha natürel ve ince kumaşlara bırakıyor. Gök mavisi, toprak rengi, vizon gibi sade renkler yüzde yüz pamuklu kumaşlar ile birleşerek daha rahat bir duruş sergiliyor. Sokak modasına yine ince penyeler, salaş pantolonlar ve spor ayakkabılar hakim. 2017 erkek sandalet modellerinde parmak arası kaybolurken, yerini ayak üzerinde ikili kalın bantlı sandaletlere bırakıyor. Bu yıl İlkbahar Yaz modasında en çok görülecek parça haki yeşil ve vizon keten pantolonlar.

2017 Sonbahar Kış Erkek Modası 2017 Sonbahar Kış erkek modasında geçen yıl olduğu gibi yine deri ceketler boy gösteriyor. Bunun yanı sıra memuriyet ile özdeşleşen uzun ve geniş yakalı pardesüler 1985’ lerden günümüze geliyor. Bu yıl erklerin üzerinde en çok görülecek kış parçası kaşmir ve kadife blazer ceketler. Arkadan tek yırtmaçlı ve iki pensli tercih edilen blazerler. Ayakkabılar rugan ve mat kombinli kunduralar. Ayakkabı tercihleri süete doğru kayabilir. 2017 Sonbahar Kış spor kıyafet tercihlerinde denimin yerini hiç bir şey alamıyor. Fakat bu kez yırtık yerine şalvar tipli denimler ön plana çıkıyor. Daha derli toplu giyinmeyi tercih edenler kalın keten ve bacaklarda büzgü olan dar paçalı pantolonlar ile balıkçı yaka kazak tercihlerinden vazgeçemiyor. En çok kullanılan renkler ise laciver ve kırmızı kombinleri.

2017 Erkek Ayakkabı Modası 2017 erkek modası ayakkabı tercihleri daha çok kahve, vizon, lacivert ve siyah olarak tercih buluyor. Spor ayakkabılarda da tercihler genelde bu yönde olacağa benziyor. Klasik ayakkabı tercihlerinde yuvarlak burun modası devam ediyor. Fakat bu tarzlar ucu kalkık modeller ile kombinlenerek farklı bir tarz ortaya koyuluyor. Erkekler bu yıl natürellikten çok uzak ama sofistike de değil. Tarzları daha çok cool ve samimi. Yaz ayakkabılarında bağcıklılar ön planda. Salaş pantolonları ise genellikle postallar tamamlıyor. Sokak modasında keten botları ince bereler tamamlıyor. Plajda ise kalın bantlı sandaletler trend.

2017 Erkek Modasında Klasik Giyim Modelleri 2017 erkek modasında klasik giyim koyu renkler ile kendini gösteriyor. Koyu renk ceket ve pantolonlar açık renkli gömlekler ile kombinlenerek şık ve tarz bir duruş sergiliyor. Klasik giyimde takım olayı bu yıl rafa kalkıyor. Bunun yerine farklı renk kombinleri kullanılıyor. Örneğin koyu kahve, lacivert ve gök mavi gibi. Özellikle baharlık klasik tarzlarda blazer ceketler fakir kol kullanımı ile ön plana çıkıyor. Kollarda katlama, büyük düğmeler dikkat çekici. Gömlek ve ceket yakaları küçük ama vücuda oturmayan estetik kesim modeller olarak erkeklerin ilk tercihi olabiliyor. Bu tarz kıyafetler ile genellikle brandalı mat kunduralar tercih edilirken özel mekanlarda tercihler biraz daha fantastik ve samimi olabiliyor. Erkeklerde bu yaz en çok göreceğiniz renk gri tonlarıdır.

2017 Erkek Modası Resimleri

Author

Share

Önceki İçerik2017 Gelinlik Modelleri
Sonraki İçerik2017 Çocuk Modası