2017 Çocuk Modası

Author

Categories

Share

2017 Çocuk Modası

2017 çocuk modasında büyüklere özenti söz konusu. Bu yıl çocukların biran önce büyüme isteği bir nebze de olsa gerçek oluyor. Büyükler için düşünülen cıvıl cıvıl bahar renklerinden bu yıl küçüklere yok maalesef. Özellikle erkek çocuklarında lacivert ve beyaz kombinler kullanılırken kız çocuklarında bu renkler dantel ve gipürlü kumaşlar ile kullanılıyor. Kız çocuklarında en çok öne çıkan parçalar Fransız dantelleri ile süslenmiş kloş etek ve blazer ceket tarzları. Bu kombini tamamlayan el yapımı incili beyaz babetler kız çocuklarının masumiyetini simgeliyor. Erkekler ise tarzdan çok iş adamı görüntüsü sergiliyor. Dar paçalı pantolonları keten spor ayakkabılar tamamlıyor. Pantolonlara uygun şık ceketler erkek çocuklarının sevimli simalarına bir ciddiyet getiriyor. Çocukta Spor Modası Çocuk spor modasında salopetler ön planda. Erkek çocuklarda rap tarzı bahçıvan kız çocuklarda ise daha çok zarafet içerikli estetik kesimler ön plana çıkıyor.

2017 çocuk modasında spor tarzı yansıtan şapka modellerinde payet işlemeleri sevimli ve enerji dolu duruyor. 11 12 yaş grubuna göre 2017 spor çocuk modasında verev çizgiler ön planda. Bahar koleksiyonunda dış kıyafetler çizgiler ile süslenirken iç kıyafetler daha çok natürel tercihleri yansıtıyor. Bahar modası ayakkabıları püsküllü. Salaş modası bu yıl da yerini koruyor. Sokakta tarz salaş bluz, salaş gömlek. Ayakkabı olarak daha çok keten sporlar ön planda. Çocuk Klasik Giyim Çocuk modasında 2017 klasik tarzın öncü rengi pudra pembesi. Erkelerde renk yine koyulardan yana tavırlı. Klasik çocuk modası bu yıl sofistike tarzda. Taytlar, püsküller, floral desenler, turkuaz, mercan ve turuncu ile buluşarak adeta bahara hoş geldin diyor. Kız çocuklarında bu renk ve desenler fırfırlı bluzlar ve ekoseli şortlar ile buluşarak sevimlilikten öte bir güzellik oluyor.

Erkek çocuklarında ise denim şort ve yine ekose gömlekler şık ve ağır duruyor. Bu tarz kıyafetlerin altına daha çok denim ve beyaz spor ayakkabı tercih ediliyor. 14 -15 Yaş Grubu Çocuk Giyim Çocuk modasında 14-15 yaş grubu için keten tarzlar ön planda. Kız çocuklarda etekli salopetler, erkek çocuklarda ise dar paçalı toprak rengi pantolonlar ön planda. Bu kıyafetlerin altına daha çok lacivert renk ayakkabı tercih edilirken kız çocuklarında seçenekler biraz daha fazlalaşıyor. Kız çocuklarında rahatlığı simgeleyen şalvarlar da bu sene sokaklarda sıkça göreceğimiz özel parçalardan. Tek parça tercihlerinde mavi, siyah ve beyaz kombinleri göze çarpıyor. Beyaz zemin üzerine tercih edilen floral baskılar enerji dolu bir görüntü sergiliyor. Tek parça kıyafetlerin üst taraflarında tül bütünleme parçaları ve üzerinde saten güller aksesuar olarak tercih ediliyor.

Aynı güllerden saçlarda da kullanılarak takım yapılıyor. Kız çocuklarında da çanta ve ayakkabı uyumu bu sene rafa kalkıyor. 2017 Sonbahar Kış Çocuk Modası 2017 çocuk modası Sonbahar Kış kreasyonunda balıkçı yaka kazaklar, motorcu tarzı deri ceketler, bot kesim sporlar, balon etek ve altına renkli muz çoraplar her sene olduğu gibi bu sene de çokça göreceğimiz parçalardan. Küçük kız çocuklarında bu kıyafetlere uygun saç modası olarak bu sene tepeden topuzlar tercih ediliyor.

2017 Çocuk Modası Resimleri

Author

Share

Önceki İçerik2017 Erkek Modası
Sonraki İçerik2017 Bayan Giyim Modelleri