2017 Bayan Giyim Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

2017 Bayan Giyim Modelleri

2017 Bayan Giyim Modelleri

2017 Bayan Giyim Modelleri

2017 bayan giyim modelleri daha çok rahat tarzı yansıtıyor. Kadınlarımız bu yıl denimden çok keten, şile bezi, viskon gibi kumaş tercihleri ile sıcak havalara meydan okuyor. Renk tercihleri ise daha çok açık olarak tercih buluyor. Limon sarı, çiğit mavi, otantik desenler ile buluşarak sıcak samimi bir tarz ortaya koyuyor. 2016 yılında olduğu gibi yine bu yıl da floral desenler, asimetrik kesimler ön plana çıkıyor. Uzun pantolonların yerini kapri boylar alırken 1980’ lere hızlı bir dönüş ile en geniş ispanyollar dar penyeler ile vücut yapısını ortaya koyuyor. Bu yıl denim pantolonların yerini denim gömlekler alıyor. Keten ama denim rengi pantolonlar ile kullanılan denim gömlekler içi beyaz penyeler ile kullanılarak free bir duruş sergileniyor. 2017 Bayan Spor Giyim Modası 2017 bayan giyim modellerinde spor sezonu dar paçalı penyeler ile başlıyor. Özellikle spor yapmayı seven hanımlar terletmeyen tarzda spor atlet tercih ediyorlar. Bu konuda lacivert ve fosforlu yeşil termal rambo atletler ilk tercih oluyor. Dar paçalı penye eşofman altları ise daha çok dirsekte biten tarzda. Diğerleri ise bele oturan sigaret paçalı eşofmanları tercih ediyor.

Günlük sokak modasında spor giyim denimden sorulur. Senenin en trend spor kıyafetleri yırtık denimler. 2016 yılında başlayan bu akım 2017 yılında en zirve konumuna ulaştı. Artık kimsenin ne kadar zengin olduğu anlaşılmayacak bu sayede. Yırtık denimleri keten spor ayakkabılar takip ediyor. Üste tercih edilen penye kapüşonlu ceketler dirseklere kadar sıyrılmış kolları ile cool bir tarz sergiliyor.

2017 Fantazi Giyim Modelleri 2017 bayan giyim modellerinde fantezi giyimin yeri ayrı tutulmuş. Ünlü modacıların da bu konudaki çalışmaları göz önünde bulundurulursa transparan ve sırt dekoltesini trend olarak görmek mümkün. Her yıl olduğu gibi bu yıl da fantezi giyimde seksapalite ön planda. Fantezi giyimde geçen yılki kırmızı ve pudra renk akımları devam ediyor. Özellikle pudra tonları ten rengi tüller ile birleştirilip transparan detaylar ile kadına hoş bir doğallık katıyor. Fantezi giyimde elbiseler kadar ayakkabılar da transparan. Şeffaf ayakkabılar bu yılın en çok kullanılan fantazi stilettoları. Uzun elbiselerde balık tarz öne çıkarken, mini elbiselerde kloş etek ve düşük omuzlu tarzlar duygusal bir form ortaya koyuyor.

Nişan ve Sözde 2017 Modası Nişan ve söz için tercih edilen abiyeler geçen yıla oranla biraz daha kokoş sayılabilir. Bu yılın en trend kadın hareketlerinden bir tanesi anne kız takım kıyafetleri. Kız çocuk anneleri özel olarak yapılan anne ve kız kıyafetleri ile özel toplantılarda boy gösteriyorlar. Bu modeller içinde de en çok tercih edilenler etek uçları gipürlü ve beli çiçekli modeller. Bu elbiseler ile bir de toka modası var. Elbise ve toka takım olarak kullanılıyor. Özel partilerde genç bayanların tercihleri genellikle mini elbiselerden yana. Mavi, açık pembe, kiremit tonları bu yılı genç kızların ev partilerinde tercih ettiği renkler. Mini elbise tercihlerinin yanında dar paçalı denim pantolonlar üzerini bol gömlekler ile süslüyor. Aksesuar kullanımı tokadan öteye geçmiyor.

2017 Bayan Giyim Modelleri Resimleri

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb