2017 3D Seramikler | Hanımların Dünyası

loading...

2017 3D Seramikler

2017 3D Seramikler

2017 3D Seramikler

3d-seramik-modelleri
3 boyutlu olarak karşımıza çıkan seramikler genellikle lavabo ve banyolarda kullanılmakta, bulunduğu ortama çok büyük ferahlık ve apayrı bir hava katmaktadır. Genel olarak banyo ve lavabolarda kullanılan bu üç boyutlu seramikler kısmen de olsa mutfak ve evin diğer bölümlerinde kullanılmaktadır. 2017 3D seramikler bakımından çok önemli bir sene gibi olacak. Çünkü daha yeni olan 3D seramik türü yavaş yavaş evlerdeki yerlerini alıyor. Bundan dolayı da bu sene bu akımın yayılmasına adeta öncülük edecek ve çoğu eve bu modeller girecek. Eğer ki kafanızda banyo ve lavaboyu yenileme fikri bulunuyorsa bu modellere en azından bir defa bakmanızı tavsiye ediyoruz.

Bu sene modası daha fazla artacak olan üç boyutlu seramikler genellikle banyolarda okyanus modelleri ile karşımıza çıkacak. Yani banyodaykenaslında okyanustaymışsınız gibi bir his alacaksınız. Bu modelin dışarısında ada motifleri, yaz motifleri ve deniz ile ilgili motifleri de sıklıkla görebilirsiniz. Fakat şunu belirtmeliyim ki 2017 3D seramikler genel olarak yaz ayını anımsatan hatta tatil zamanlarını hatırlatan motiflerden oluşmaktadır. Bu şekilde dekore edeceğiniz banyonuzu çok sevecek ve hatta evinizin en çok beğendiğiniz, sevdiğiniz yerleri haline getireceksiniz. Bu seramiklerin yapımı da oldukça kolay. Ayrıca bu modelleri kendi istediğiniz desenlerde ya da manzaralarda da yapabilirsiniz.

Eğer ki aklınızda banyonuzu yenileme fikri bulunuyorsa sizlere bir tavsiye verelim. Öncelikle banyonuzda 3 boyutlu olarak hangi seramik modelini kullanacağınıza karar verin. Sonrasında da banyonuzu nasıl dekore edeceğinize karar verin. Yani ilk olarak motifi seçin sonrasında da motifin özelliklerine ve manzarasına göre banyonuzdaki araç ve gereçlerin yerini ayarlayın. 2017 3D seramikleri de belirlediğiniz zaman artık yapım aşamasına geçebilirsiniz. Bu aşamaya geçtiğinizde zaten en zor kısmı bitirmiş olacaksınız. En zor iki aşama bulunuyordu bunlardan birincisi üç boyutlu modelin seçimi ikincisi de dekorasyonun nasıl yapılacağı. Ayrıca üç boyutlu seramik modelleri çok kullanışlı olduğu gibi sağlığa da herhangi bir zararı bulunmuyor. Bundan dolayı da sizler de evlerinizde gönül rahatlığı ile bu modelleri yaptırabilir ve rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb