2016'yılının Göz Kamaştıran Trendi Double Eyeliner | Hanımların Dünyası

loading...

2016’yılının Göz Kamaştıran Trendi Double Eyeliner

2016’yılının Göz Kamaştıran Trendi Double Eyeliner

2016’yılının Göz Kamaştıran Trendi Double Eyeliner

 

Yeni yılın gelmesiyle makyaj trendleri arasına bir yenisi daha eklendi: double eyeliner’in farklı bir havası olan bu tarz makyajlar ile hem şık hem güzel görünmenize yardımcı olacak. Bu yıl gözlerimle dikkat çekmek istiyorum diyorsanız adımları takip ediniz.

İlk adım; Beyaz Eyeliner İki renkli eyeliner kullanarak 2016 trendlerine ayak uydurabilirsiniz. Bunun için ilk yapmanız gereken şey beyaz renkli eyeliner’ı üst kirpiklerin dip kısmına ince bir çizgi şeklinde sürmeniz. Beyaz çizginin ince olmasına dikkat edin çünkü çizginin ince çekilmesi profesyonelliğinizi ortaya koyuyor. Ne kadar ince olursa sizi o kadar profesyonel gösterir.

İkinci Adım: Siyah Eyeliner Beyazı sürdükten sonra sıra siyah eyelinerin sürülmesine geldi. Göz kapağının orta kısmından başlayarak siyah eyelineri inceden kalına doğru çizgi şeklinde çekin. Ucunu biraz uzatarak kedigözü makyajı elde edebilirsiniz.

Üçüncü Adım: Kirpikler Göz makyajını tamamlayan en etkili şey ve makyajın olmazsa olmazı kirpik maskarasıdır. Hacimli kirpikler istiyorsanız maskarayı iki kere kullanmalı, iki kere sürmelisiniz. Dipten uca olacak şekilde yatay hareketlerle maskarayı sürebilirsiniz. 2016 makyaj trendine dahil oldunuz bile her şey tamam oldu, Makyaj tamamdır. Siz de mükemmel gözlerle 2016’nın en güzeli olmak istiyorsanız adım adım söylenenleri yapmalısınız. Güzel gözlerle birçok kişiyi kendinize hayran bırakabilirsiniz.. Bildiğiniz gibi karşıdakinin etkilemenin en güzel yolu bakışlar, gözlerdir. Siz de 2016 yılının en yeni trendiyle büyülü bakışlara sahip olabilirsiniz.

2016’yılının Göz Kamaştıran Trendi Double Eyeliner  Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb