2016 Yün Şapka Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

2016 Yün Şapka Modelleri

2016 Yün Şapka Modelleri

2016 Yün Şapka Modelleri

Etiketler:2016 Yün Şapka Modelleri, Yün Şapka Modelleri, Yün Şapka, Şapka Modelleri, Şapka

2016 yılı şapka, atkı ve bere moda aksesuarları incelendiğinde özgürlükçü ve yaratıcı tasarımlar olduğu göze çarpar. Bu sene moda olan yün şapkalar ve atkılar alışveriş listesinin en başına eklenmelidir. Şapka seçimi risklidir ama doğru seçilmiş bir şapka kıyafete de bir farkındalık katar. 2016 yün şapka ve atkı modası da çeşitli olanaklar sunmaktadır.

2016 kış, sonbahar yün şapka ve atkı modelleri her bayanın zevkine hitap edecek kadar çeşitlidir. 2016 sezon defilelerinde yün şapka modeli sıkça kullanılmıştır. Hatta renk sınırlaması yapılmamıştır. Renk seçimi zevk ve kıyafete göre serbest bırakılmıştır. Bu yün şapkalar şık bir kaban ile harika bir kombin oluşturulabilir.

Örgü şapkalar her kış sezonu moda olur. Ama desen ve modellerinde farklı stiller kullanılır.  Anneler ya da örgü seven bayanlar o senenin trend modeline göre şapka ve atkıları takım olarak örerler. 2016 yılında örgü şapkalar tüllerle ve ponponlarla süslenmiştir. Örgü şapkadaki tül ve ponpon mükemmel bir görüntü oluşturmuştur.

2016 kış sezonunda örgü şapka, atkı ve eldiven takımı olarak kendini göstermektedir. Örgü şapka modelleri hayal gücü ve kombinasyon açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir.  Örgü şapkalar kar ve yağmurlu havalar için muhteşem koruyucu, ısıtıcı bir özelliğe sahiptir.

Bu sene atkı modelleri de oldukça zengindir. Atkılar yaratıcı bir şekilde de kullanılabilir. Bant şeklinde sarılıp kulaklar kapatılarak boyuna dolanabilir. Oldukça özgür bir tasarım olarak karşımıza çıkar. Bu yöntemle saç şeklide bozulmaz. Özellikle atkuyruğu modeli her şapkaya uygun değildir. Bu tasarım ile rahatlıkla kullanılabilir.

Yün şapkalar hiçbir sezon 2016 yılındaki kadar aktif ve göz alıcı şekilde kullanılmamıştır. Yün şapkalara ponpon dâhil edilerek harika tasarımlar göz alıcı şekilde oluşturulmuştur.

2016 yün şapka, modellerine uygulanan tüllerle elegant bir görüntü elde edilmiştir. Bu model şapkalar farklı giyinmeyi seven, modayı takip eden bayanlar için her zamankinden değişik bir kombin oluşturur. Tüllü yün şapkalar spor kıyafetlerde çok tercih edilen bir modeldir. Günlük kıyafetler için cazip bir seçimdir.

2016 kış ve sonbahar yün şapka modasında dikkat çekicilik hakimdir. Her tarz ve bayana uygun örgü şapka modeli bulmak oldukça kolaydır. Şapka modellerinin seçiminde ve fiyatlarında bütçe sıkıntısı bulunmamaktadır. Fiyatları da oldukça uygundur. Zengin tasarımlarla (tül, ponpon, keçe çiçek vs) oluşturulan şapkalar kullanıcılarına naif, şık ve asil bir görünüm kazandırır.

Alışverişlerinizde fikir oluşturması amacıyla sitemizde yer alan 2016 yün şapka ve atkı modellerinin incelenmesinde fayda var.

2016 Yün Şapka Modelleri Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb