2016 Yılı Sokak Modasının En Hit Parçaları

Author

Categories

Share

2016 Yılı Sokak Modasının En Hit Parçaları

 

2016-sokak-modasi-en-hit-parcalar

Trendleri belirlemek için bazen sadece sokağa bakmak gerekir. Tasarımcıya ilham olan doğanın birer yansıması olan insan, taşıdığı aksesuar ya da kombinlediğiz ürünlerle fark yaratabilir. Kıyafete can verme deyimini kullandığımız sokak modasının bu sezon neler olduğuna ve nelerin son hızla devam edeceğine bakmak için, önce yazıyı okuyunuz sonra da etrafınıza biraz göz gezdiriniz. Kim bilir, ilham kaynağı yanınızdan geçiyor olabilir.

Erkek Tişörtleri

Daha maskülen bir tarz olduğu için, başlığa bu ismi vermek yanlış olmayacaktır. Üzerinizde daha bol, daha dökümlü ve daha gösterişsiz, dişiliğinizi kapatan ama bir o kadar da moda kokan bir tişört seçenler ve seçmek isteyenler 2016 yılının yaz ayında da devam edeceğe benziyor. Hem rahat hem de farklı ve modern bir yapıda olmak isteyenler için vazgeçilemez bir kıyafet olacağa benziyor.

Üst Üste Giyinmek

Farklı, dinamik ve estetik görünümü kazanmak istemek. Askılı bir bluzun altına, bir body giymek mesela… Ya da mini bir askılı ya da yarım kollu elbisenin altına ya da üstüne sweat giymek. Hem çılgın, hem farklı, hem dişi, hem de hoş görünmek mi? Doğru bir kombindesiniz. Adından sıkça bahsedeceğe benziyor.

İşlemeli Kot Ceketler

Bir zamanların oldukça sevilen parçalarından olan işlemeli ve yazılı ceketler, bu sezonda gündemde olacak. 90’ların yansıtıldığı havalar, zaman zaman geri geliyor. Daha canlı ve genç bir kombin yansıtan bu kıyafetler için hit parçalar diyebiliriz.

Sweatshirt Çılgınları

Oldukça rahat duran sweatshirtler, her an her yerde giyebileceğiniz türde olanlardan. Model model, desen desen ve renk renk her mağaza bulunan bu giysiler 2016 yılının sokak modasının vazgeçilmezlerinden oluyor. Rahat ve özgür duruşu sergileyen bu kombinler için dolabınızda yer açın.

Fırfır Gömlekler

Nostaljik bir görünüm sevenler, vintage kıyafetlere ilgi duyanlar, maziyi günümüze taşıyanlardansanız eğer, bu tarz kıyafetleri severek giyebilirsiniz. Seçeceğiniz renk ve devam ettireceğiniz uyum sayesinde, eski modayı günümüze taşıyabilirsiniz. Ayrıca son derece modern bir kombine de gidebilirsiniz.

Platform Dolgu Topuklar

Oldukça sık giyilir olduğu kesin, hem rahat hem de şık durmasını istediğiniz bir kombin ile tercih edebilirsiniz. Fakat son zamanlarda popüler olan yüksek dolgu topukları kullanırken yakaladığınız uyuma dikkat edin. Özellikle file çoraplarla ve eteklerle giyilen botlar vamp ve rock bir hava sunarken, bu havayı yumuşatmak isteyeler bol paça pantolonlar altında kullanabilirler.

Düşük Kol Bluzlar

Omuzlarınızı ön plana çıkarmak isterseniz, sizin için vazgeçilmez parçalardandır. Hem spor hem de şık bir uyum için, kombinlerinizi zengin kılmanız gerekiyor o kadar. Gece ve gündüz tercih edilebilen düşük omuzlar, sokak modasının yükselen hızını temsil edeceğe benziyor.

Ceketler

Hem kot, hem de bomber ceketler zaman zaman gündeme çıkıyor. Bu sezonda kendinden bahsettiriyor ve rahat, şık duruşlarıyla sokakta izlerinizi her alana yayacağa benziyor.

Yamalı Kotlar

Kot modası hiçbir zaman eskimiyor. Özellikle pantolonlarda sık görülen yırtık ya da yama tarzında olan işlemeler ile de gündeme oturuyor. Yine tercih edilen ayakkabı, ve aksesuar bütünlüğü ile her mekanda kolayca giyilen, şık ve rahat bir görünümün aynası olmaktan da uzaklaşmıyor.

İşlemeli Çanta

Çizgi karakterlerine ilgi duyanlar, çocuk ruhlu kadınlar, genç hanım olmaya yeni başlayan kızlar. Eğlenceli, havalı ve bir o kadar modern duran bu çantalar sizi oldukça heyecanlandıracak.

Author

Share