2016 Yılı Etek Modası | Hanımların Dünyası

loading...

2016 Yılı Etek Modası

2016 Yılı Etek Modası

2016 Yılı Etek Modası

Birçok bayanın kendisini zarif ve şık gösterdiği için vazgeçilmezi olan etek, bu sene karşımıza yeni bir trendle çıkıyor. 2016 yılı etek modasında trend olan etek modellerinden süet etekler en başta yer alıyorlar. Kumaş yapısından dolayı sonbahar aylarında kullanmaya oldukça elverişli olan süet etekler klasik sonbahar kalıplarından çıkmak için bayanların başvuracağı ilk tercih olacaktır. Geçmiş yıllara bakıldığında çok fazla ön planda olmayan süet etekler bu yıl trend olmasıyla birlikte ‘nasıl kombinlerim’ diye düşünenler için birkaç önerimiz olacak;

Etek-kombin
İpek gömlekler süet etekleri en iyi ortaya çıkaran parçalardır. Harika bir kombin ortaya çıkarmak için bizim sizlere önerimiz özellikle desenleri sade veya bohem stili tamamlayacak gömlekler şeklide olanlardır. Uzun çizmeler ve kalın balıkçı kazaklar ile de kombinlendiğinde oldukça dikkat çekici bir görüntüye kavuşmanız kaçınılmazdır. Süet etekler sokağa, ofise, partiye hemen hemen her ortama uyum sağlamasıyla size kolaylık sağlayacaktır. Düz ya da düğmeli süet etekler ofis ortamına giderken tercih edebilirsiniz, konsere, partiye ve ya hafta sonu için giderken ise püsküllü modeller daha uygun olacaktır.

Mor-etek-kombinlemesi
2016 yılında tabi ki de tek moda olan model süet etekler değil, kalem etek modellerde hiçbir zaman modası geçmemekle beraber son yıllarda sık sık rastladığımız etek modellerinin başında gelmektedir. Şıklığın ve feminen görünümün simgesi olan kalem eteklerin üzerine giyeceğiniz sade bir gömlek, salaş bir kazak veya blazer ceketler ile kolayca kombinleyebilirsiniz. Genellikle uzun boylu ve fiziği uygun bayanların tercih ettiği kalem etekleri sadece zayıf kadınlar giyecek diye bir kural yok, basit hileler ve yüksek bel model kalem etekler ile kilonuzu kolayca gizleyerek şık bir görüntüye bürünebilirsiniz. Fiziğinizi ön plana çıkaracak olan kalem etekler ile fazla aksesuar kullanmanıza da gerek olmayacağından rahatlığınızdan da ödün vermeniz gerekmeyecektir. İş toplantılarınızda, rahat ve şık olmak istediğiniz günlerde hafta sonu kaçamaklarınızda hatta en önemli günlerinizde bile tercih edebileceğiniz kalem etek modelleriyle hem bu senenin modasından geri kalmayacak hem de şıklığınızla dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

2016 Yılı Etek Modası Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb