2016 Yılı Bayan Kombini | Hanımların Dünyası

loading...

2016 Yılı Bayan Kombini

2016 Yılı Bayan Kombini

2016 Yılı Bayan Kombini

Geride bıraktığımız yılın modasını iyice ezbere kazıyan bayanlar bu sezon ne giyeceğiniz konusunda kararsız kaldıysanız ve kendinizi tekrarlamak istemiyorsanız 2016 yılının bayan kombinlerine göz atmanız gerekecek.

Kış aylarını cıvıl cıvıl kombinler ile atlatmak doğru bir tercih olacak. Soğuklardan havalardan korunmak için seçeceğiniz bir ceket ile beyaza yakın renklerde bir iç tişört sayesinde; giyecek olduğunuz Jean pantolonunuzun renkleri tam aradığınız uyum olacak. Bu uyumu tamamlayıcı koyu renkli bir aksesuar gerekli çünkü sadece beyaz tonlarıyla dikkatleri çekemezsiniz bu yüzden zıt renkler oluşturmak için kahverengi yada siyah bir çanta bu durumu tam olarak tamamlayan obje olacaktır. Kış aylarındaki kasvetli havayı yaptığınız kombinlerle dağıtmak istiyorsanız bu kombin tam size göre olacak.

Bayan-kombinleri
Biraz daha ısınan havalarda yani bahar aylarına yaklaşırken özellikle iş kadınlarının çokça tercih edebileceği koyu kırmızı havası olan kombinler,kalem etekler ve topuklu ayakkabılar şık bir bayan ortaya çıkaracağından şüphemiz yok. Fazla kırmızıya boğulmamak için üzerine alınacak bir siyah ceketle de eteğinizin rengini tam olarak ortaya çıkaracaktır. Özel bir davette, bir toplantıda yada önemli bir toplantıda dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız bu kombin aklınızın başucunda bulunmalı. Kombininizin tamamlayıcı bir öğesi olan kırmızı rujunuzuda yanınızdan ayırmayın.

Yaz aylarının gelecek olmasının verdiği sevinç tabi ki de kombinlerimizi etkileyecek. 2016 yılı yaz aylarında düğmeli kot etekleri, yüksek bel kot pantolonları zarif kat kat elbiseleri sokakta oldukça sık göreceğiz. Bu yazın modasında açık omuzlu elbiseler ön plana çıksa da şile bezi omuzu açık elbiselerle yarış içinde olacağa benziyor. 2016 yılı kombinelerindeciltte, gladyatör sandaletler ve yüksek topuklu platform ayakkabılarda yerlerini alacak. Pastel renkler ve büyük boydaki çiçekli desenlerin aksesuarlarda bolca kullanılacağı bu yılda geniş elbise ve pantolonlarla yapılacak kombineleri trendler arasında göreceğiz.

Trend-bayan-kombinleri
Genel olarak açık ve parlak renklerin bir arada bulunduğu kombinleri göreceğimiz bu yılda Jean pantolonlar, kalem etekler, açık omuzlu elbiseler yüksek ve dolgu topuklu ayakkabılar kombinlerin gözdesi olacak tabiki de kombinlerin en önemli parçası olan çantalarıda unutmamak gerek.

2016 Yılı Bayan Kombini Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb