2016 ve 2017 Gold Renk Uzun Abiye Modelleri

Author

Categories

Share

Abiye elbise modelleri içerisinde ne iddialı renklerden biri de gold abiye elbise modelleridir. Her zaman dikkat çekmeyi seven, feminen ve zarif görünmeyi seven bayanlarımız için biçilmiş kaftan olan gold renkli abiye elbise modelleri arıyorsanız o halde doğru yerdesiniz. Sizler için gold renkli abiyeler nasıl olur ve nasıl modellerden oluşmaktadır resimleri ile paylaşacağız.

2016 ve 2017 gold uzun abiye modelleri arasında, gold rengin elbisenin tamamında kullanıldığı gibi iki farklı renklerde kombine edildiğini görmekteyiz. Tabi ki kombine edilecek olan renginde gold renk ile uyumunun doğru seçilmesi gerekir. Örneğin; saks mavisi, zümrüt yeşili, somon, siyah, beyaz, buz rengi gibi renkler olabilir. Bu renkleri kullanırken de gold rengi fazla gölgelenmemesi gerekir.

2016 ve 2017 gold uzun abiye modelleri olarak kullandığımız resimleri abiyefon adlı internet satış sitesinden sizler için bir araya getirdik. Beğendiğiniz model var ise siteyi ziyaret edip fiyatlara bakabilir ayrıca isteğe göre sipariş verebilirsiniz.Oldukça kaliteli ve farklı modellerin yer aldığı bu güzel 2016 ve 2017 gold uzun abiye modelleri ise şöyledir:

 

 

Author

Share